Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirabel

Staranie bez skutków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirabel

Cześć!

Słuchajcie, od jakiegoś czasu staramy sie z Partnerem o potomstwo, po odstawieniu antykoncepcji myślałam, że nastąpi to szybciutko a tu nici... ostatnia miesiączka nieco opóźniona, wiec  oczywiście test - negatywny. Miesiączka wystąpiła następnego dnia, ale jakaś taka inna od poprzednich. 14 dnia test owulacyjny dodatni, źle się wtedy czułam, temperatura powyżej 37 st, 15 dnia blada krecha - stąd pytanie. Czy test owulacyjny wyszedłby dodatni gdybym była w ciąży? Jestem już delikatnie zniesmaczona naszymi nieskutecznymi staraniami i z niecierpliwością wyczekuję jakiejkolwiek oznaki ciąży 😞 doszukuję sie ich wszędzie, w zachowaniu, w apetycie, ostatnio tez przybrałam na wadze a maluszka ani śladu 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nati

Pierwsza ciąża poroniłam, po roku staran zaczęłam brać Ovarin polecony przez farmacetke, teraz jestem w 6 miesiącu, ma być chłopczyk 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabel, z testami owulacyjnymi nie pomogę, bo nie wiem. A byłaś u  ginekologa na badaniach? Chodzi o sprawdzenie macicy, jajowodów, jajników itd. Warto też zrobić badania hormonalne typu prolaktyna. Gin będzie wiedział jak cię pokierować, gdy mu powiesz, że masz problem z zajściem w ciąże.
No i zacznij brać kwas foliowy, jeśli jeszcze nie zaczęłaś.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabel

Nie bylam u ginekologa od ostatniej cytologii, mówił, że jest wszystko ok. Kwas biorę od 4 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabel, jeśli zależy ci na potomstwie, to wybierz się do gina jak najszybciej :). Niech posprawdza co się da, będziesz spokojniejsza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabel
W dniu 9/6/2021 o 10:29 AM, Dziubala napisał:

Mirabel, jeśli zależy ci na potomstwie, to wybierz się do gina jak najszybciej :). Niech posprawdza co się da, będziesz spokojniejsza 🙂

Zapisałam się na wizyte na 16 czerwca niestety dopiero.

Jestem w 27 dniu cyklu, brak objawów zblizającej się miesiączki, temperatura błony śluzowej 37,5, wypryski na twarzy i kłują mnie jajniki od dwóch dni. Nigdy nie analizowalam sowich cykli oprócz rejestrowania pierwszego dnia cyklu ale tego za cholere nie umiem rozszyfrować. 15 maja ostatnia miesiączka, 1 czerwca dodatni owulak i reszta jak wyżej. Myślicie, ze będzie + ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabel
33 minuty temu, Dziubala napisał:

Mirabel, musisz być dobrej myśli 🙂

jestem w gorącej wodzie kąpana. Pojechałam na bete 🤣 zobaczymy po południu jaki bedzie wynik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabel

No niestety, beta hCG <0,1 :( no cóż, może w następnym cyklu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabel, powodzenia w następnym cyklu. W międzyczasie będziesz mieć wizytę u gina, to będziesz wiedzieć kiedy dokładnie jest owulacja i może łatwiej będzie się wstrzelić 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs
W dniu 10/6/2021 o 10:36 AM, Gość Mirabel napisał:

Zapisałam się na wizyte na 16 czerwca niestety dopiero.

Jestem w 27 dniu cyklu, brak objawów zblizającej się miesiączki, temperatura błony śluzowej 37,5, wypryski na twarzy i kłują mnie jajniki od dwóch dni. Nigdy nie analizowalam sowich cykli oprócz rejestrowania pierwszego dnia cyklu ale tego za cholere nie umiem rozszyfrować. 15 maja ostatnia miesiączka, 1 czerwca dodatni owulak i reszta jak wyżej. Myślicie, ze będzie + ?

Pisałam też w tym drugim Twoim watku, tego 27 dnia cyklu (wiem,że to późno)  miałaś raczej objawy  bardziej owulacyjne toteż okres może przyjść później w związku z czym bhcg mogła być za wcześnie zrobiona. Również polecam monitoring owulacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirabel

W sobotę w południe pojawiło się plamienie albo raczej brązowy śluz. Myślałam, ze to miesiączka ale jak to, bezobjawowa? Bez bólu brzucha? Niedziela skąpe plamienie, że na wkładce praktycznie tylko malutki ślad a reszta na papierze, raz więcej raz mniej. Dziś rano nadal tak samo. Boję się trochę, bo w 2018 doszło do poronienia w 5 tyg i tak samo się objawiało, nie chciałabym, żeby znów było tak samo 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kejt

Witajcie:)

Ja staram się z partnerem już półtora roku, niestety bezskutecznie. Brałam duphaston , clostibegyt, pojawiła się owulacja ale za pierwszym razem nie pękł pęcherzyk, następnym razem jak się pojawił to lekarz nie był pewny czy pękł i ostatecznie się nie udało. Przeczytałam dużo pozytywów na temat Ovarinu i zaczęłam brać 3 dzień zobaczymy bardzo czekam na 2 kreseczki na teście :( trzymam za Was kciuki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny! Jeśli problem z zajściem w ciążę trwa ok. roku lub dłużej, to może warto rozważyć wizytę w klinice leczenia niepłodności i sprawdzić czy problem nie wynika z powodu jakiś poważniejszych schorzeń. Spróbujcie na początku wykonać badania hormonalne lub badanie nasienia u partnera. My mieliśmy podobną sytuację i leczyliśmy się w Klinice Bocian. 🙂 https://klinikabocian.pl/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...