Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Klaudia.CDL

Problemy z zajściem w ciążę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia.CDL

Myśl o drugim dziecku przyszła powoli, ostatni poród za sobą mam 7 lat temu. Zdrowa, piękna córeczka. Obecnie marzy mi się kolejne dzieciątko. Tu zaczynają się schody. Cykle 26 dniowe, czasami wyskoczy okres dzień wcześniej lub dzień później (czy to coś strasznego?) Za sobą problem sprzed 3 lat, straszne krwawienia miesięczne, przedłużające się - powiększone endometrium, torbiel 2 cm na 2 cm na prawym jajniku- przeprowadzony zabieg łyżeczkowania jamy macicy, od tamtej pory jest ok. Za mną i ukochanym piąty cykl starań i cóż... Wciąż brak dwóch kresek. Jeden lekarz proponuje antykoncepcję (na wchłonięcie torbielą), udając się do innego zaleciła lapatoskopie. Tu kolejny problem, obawiam się laparoskopii, chciałabym zajść w ciążę, są tu kobiety którym się udało przy torbieli zajsc w ciążę? Jak leczyć, jak sobie pomóc, co zalecacie?. Jakie badania warto wykonać, przed zajściem w ciążę by sprawdzić czy wszystko ok?. Może któraś z was brała jakieś leki, które pomogły zajść w ciążę?. Za odpowiedzi z góry dziękuję :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

ja był usunęła tę torbiel. Cykle możesz sprawdzać i zapisywać poprzez kontrolę na monitorze płodności. Co do antykoncepcji, to nie polecam, co to ma dać? Wchłonięcie torbieli, hm no ja bym wybrała laparoskopię.

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hala

rozpocznij leczenie torbieli, kontroluj cykl na komputerze cyklu i staraj się dalej 🙂 jeśli to nie pomoże szukaj przyczyn dalej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...