Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magdalena

Zastój moczu u płodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena

Witajcie. Mam pytanie. Jestem w 21 tygodniu ciąży i na badaniu prenatalnym lekarza powiedział mi że jest zastój moczu w lewej nerce płodu. Nic więcej nie powiedział tylko żeby to obserwować. Czy ktoraś z Was spotkała się z czymś takim? Czy powinnam się martwić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź na grupę na fb "wodonercze grupa wsparcia dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego". Jeśli to nieduży "zastój" to się to po prostu obserwuje. Powinien Ci lekarz określić ile mm ma nerka i ile powiększony jest ukm. Czy konsultowałaś to jeszcze z jakimś innym lekarzem?

To chlopczyk czy dziewczynka?

Nie martw się na zapas Kochana, bo część "zastojów" mija samoistnie, a część musi być leczona, wszystko w zależności co powoduje taki zastój. 

Wodonercze u dziecka nie jest wskazaniem do cc, można normalnie urodzić drogami natury, wszystko jest indywidualne. U mojego syna akurat wada została wykryta późno bo dopiero w 29tc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...