Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ala

Czy test ciążowy strumieniowy 10mlu/ml robiony w 15 dniu od stosunku ale 8/9 dni przed okresem jest wiarygodny? Stosunek 25 kwietnia test robiony dziś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Wydaje mi się, że za szybko. A co było na ulotce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Że wykrywa 2-3 dniową ciążę i że jak się nie robi w dniu spodziewanej miesiączki to z porannego moczu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

A jak pojde jutro na bhcg to będzie wiatygodna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10/5/2021 o 10:43 AM, Gość Ala napisał:

Czy test ciążowy strumieniowy 10mlu/ml robiony w 15 dniu od stosunku ale 8/9 dni przed okresem jest wiarygodny? Stosunek 25 kwietnia test robiony dziś. 

Test za wcześnie zrobiony, wynik nie jest wiarygodny.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10/5/2021 o 11:27 AM, Gość Ala napisał:

A jak pojde jutro na bhcg to będzie wiatygodna? 

Za wcześnie na beta hcg. Poczekaj chociaż do 2 dni przed @, by wynik był wiarygodny.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja

Kochane,

Jakiej firmy testy ciążowe warto kupić? I jakie testy owulacyjne? To moje pierwsze kroki w staraniach o dziecko i jeszcze się nie orientuje z czego warto kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rsol

U mnie najbardziej  testy owulacyjne sprawdzały się z Domowego Laboratorium.  A testy ciążowy to nordtest test o  czułości 10mlu z takim dzidziusiem na opakowaniu  z zielonymi napisami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Dziewczyny pisały,że za testach ciążowych Pink często widać kreskę fabryczna przy wczesnym testowaniu więc lepiej ich nie kupowac,chyba że się mylę i chodziło o inne,może ktoś jeszcze się wypowie.  A owulacyjne to zależy od osoby. Mi nigdy nie pokazały 2 mocnych kresek ale ponoć ważna pora dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hola
W dniu 4/8/2021 o 2:28 PM, Gość Bibs napisał:

Dziewczyny pisały,że za testach ciążowych Pink często widać kreskę fabryczna przy wczesnym testowaniu więc lepiej ich nie kupowac,chyba że się mylę i chodziło o inne,może ktoś jeszcze się wypowie.  A owulacyjne to zależy od osoby. Mi nigdy nie pokazały 2 mocnych kresek ale ponoć ważna pora dnia.

No ja  tam na przykład byłam zadowolona z tych testów Pink i mogę szczerze polecić.Nigdy nie otrzymałam fałszywego wyniku, a są całkiem tanie i dobrze dostępne. Ja byłam zadowolona, no ważne też jest żeby ten test poprawnie wykonać 🙂 Co do owulacyjnych testów to się nie wypowiem gdyż nigdy nie korzystałam i nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

mam mały dylemat,otóż dziś powinnam dostac miesiączkę. Pobolewają mnie piersi i brzuch,zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie maja jedna blada kreskę. Dodam że z narzeczonym staramy się o dziecko 8 miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rozalia
W dniu 3/8/2021 o 4:46 PM, Gość kaja napisał:

Kochane,

Jakiej firmy testy ciążowe warto kupić? I jakie testy owulacyjne? To moje pierwsze kroki w staraniach o dziecko i jeszcze się nie orientuje z czego warto kupić. 

Ja testy ciążowe i testy owulacyjne zamawiałam ze strony domowe laboratorium i mogę polecić. Naprawdę dobre jakościowo rzeczy. Jeśli chodzi o starania o dziecko to konicznie zadbaj też o siebie. Staraj się w miarę możliwości nie stresować, zadbaj też o diete, staraj się nie jeść syfiastego jedzenia. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...