Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Weitere

Problem z przesuszeniem włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weitere

Poszukuję czegoś skutecznego na przetłuszczające się szybko włosy ale nie wysuszającego - niestety mam bardzo wrażliwą, skórę głowy i szybko pada ze skrajności w skrajność od wydzielania dużo sebum po zapalenie z przesuszenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laxti

Płukanka z octu jabłkowego. Wymieszać z wodą (0,5 szklanki) i wymoczyć włosy i głowę. Po ok. 3 minutach spłukać letnią wodą i nie wysuszać suszarka. Tak co 3 mycia - powinno pomagać :)

Dobrze jest rownież zadbac o kondycję włosów od wewnątrz, zerknij sobie do Aura Herbals:

https://auraherbals.pl/

W ofercie mają wiele dobrych suplementów wspierających stan włosów i poprawiających ich kondycję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Peruka nie stety nie pomoze na wypadajace wlosy Najlepiej zaczać stosowac jakiś dobrej jakosci profesjonalny kosmetyk Moja fryzjerka ostatnio poleciła mi serie Bambus inoar ktora zawiera dobroczynne składniki i wyjatkowo wzmacnia włosy. Od kiedy stosuje szampon i odzywkę to jest naprawde duża poprawa kondycji i tak nie wypadają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...