Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Boże dziewczyny, ale miałam dzisiaj sen 😔😱

Byłam w pracy. Poszłam do WC, patrzę a ze mnie leci krew jak podczas okresu. Zaczęłam to wycierać i po chwili zauważyłam już zwykły, biały śluz. Odetchnęłam, ale po chwili patrzę że to nie śluz tylko jakaś taka "nitka"

Wyciągam to, z białego robi się czarna - pępowina. Na samym końcu wyciągam takie malutkie 2cm zawiniątko. 

Zawał. Ten sen był tak realistyczny, że w pierwszej chwili , kiedy się obudziłam, nie wiedziałam co się dzieje... Paranoja jakaś.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
8 minut temu, Gość Natalia napisał:

Boże dziewczyny, ale miałam dzisiaj sen 😔😱

Byłam w pracy. Poszłam do WC, patrzę a ze mnie leci krew jak podczas okresu. Zaczęłam to wycierać i po chwili zauważyłam już zwykły, biały śluz. Odetchnęłam, ale po chwili patrzę że to nie śluz tylko jakaś taka "nitka"

Wyciągam to, z białego robi się czarna - pępowina. Na samym końcu wyciągam takie malutkie 2cm zawiniątko. 

Zawał. Ten sen był tak realistyczny, że w pierwszej chwili , kiedy się obudziłam, nie wiedziałam co się dzieje... Paranoja 

Taki sen, może nie identyczny, ale też w pracy miałam około 3 miesiąca. Tylko mi wtedy zdarzały się krwiaki i plamienia.  Sen był straszny i mega realistyczny.  Podobno często kobiety mają tego typu sny na różnych etapach ciąży,  szczególnie jak przeszły już stratę dziecka.  

Odnośnik do komentarza

Natalia po tym co przeszłyśmy nie dziwne że mamy takie sny cały czas towarzyszy mi strach, choć teraz już troszkę mniejszy...

Mnie za to już trzeci raz się śniło że nie zdążyliśmy dojechać do szpitala i mały urodził się w aucie, może dlatego że mam do szpitala 30km a ja urodziłam się bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Ania napisał:

O dziewczyny miałam awarie telefonu ale juz jestem. Czy jesteście za przejsciem na fb i stworzeniem grupy prywatnej???

Może być, bo Facebook mam ciągle pod ręką 🤭 jestem na jakiejś grupie na Fejsie ale chyba z niej wyjdę, bo tylko się stresuje postami innych dziewczyn

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jak to jest z tym opalaniem w ciąży? Chodzi mi o opalanie w samym stroju kąpielowym. Nie chodzi mi o jakieś długie smażenie się, ale tak pół godzinki na słońcu. Jeżeli czuję że jest mi przyjemnie, nic mnie nie boli, ani nie piecze, to mogę dać trochę promieni słonecznych dzieciaczkowi czy lepiej zasłonić brzuch??

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny, jak to jest z tym opalaniem w ciąży? Chodzi mi o opalanie w samym stroju kąpielowym. Nie chodzi mi o jakieś długie smażenie się, ale tak pół godzinki na słońcu. Jeżeli czuję że jest mi przyjemnie, nic mnie nie boli, ani nie piecze, to mogę dać trochę promieni słonecznych dzieciaczkowi czy lepiej zasłonić brzuch??

Ja zasłaniam.  Bo mi zaraz mega ciepło. Poza tym czytałam, że w ciąży lepiej nie opalać brzuszka a i my za długo na słońcu nie powinnyśmy siedzieć bo szybko mozna się odwodnić.  Chociaż kobiety w ciąży godzinami siedzą  a plaży i nic im nie jest.

Odnośnik do komentarza

A mam jeszcze pytanie do pań, które przyjmują luteinę dopochwowo dwa razy dziennie. 

Jest jakiś przedział czasowy między jedną a drugą tabletką. Ja biorę po prostu rano i wieczorem, ale zastanawiam się czy jak druga wezmę np ok 15, a następną dopiero na drugi dzień rano, to czy coś złego się stanie? 

Oczywiście nie zapytałam o to lekarza, a  przede mną dzień kiedy wygodniej byłoby mi wziąć wcześniej.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość marta_joanna napisał:

 

Natalia

Można ja w 2 ciąży miałam 2 razy dziennie luteine i przymowałam tak żeby po przyjęciu chociaż z 20-30 minut sobie poleżeć bo inaczej miałam wrażenie że zaraz że mnie wypływa🙈 

Dziękuję 🙂 mi się zdarzy wypaść jak muszę skorzystać z toalety, ale lekarz mówił że wystarczy 10 min i ona się wchłania. A to co potem wyleci można olać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...