Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Elza

Co na obiad?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elza

Nie mam pomyslu na obiad, macie jakieś sprawdzone przepisy, na coś szbkiego, żeby nie stać przy garach cały dzien? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tamtam

Ja w takiej sytuacji wrzucam na patelnie jakieś gotowe danie z frosty i mam obiad w 10 minut. Dzisiaj na przykład miałam ochotę na rybę, więc zrobiłam tagliatelle z łososiem. Naprawdę pyszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laura

Ja akurat zamówiłam jedzonko z restauracji z CK Browar. Nie miałam dzisiaj czasu na gotowanie. Ale tak na marginesie, polecam Wam bo mają pyszne jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już od jakiegoś czasu nie gotuję, tylko korzystam z diety pudełkowej i jestem przeszczęśliwa 😍 moja ulubiona to Kuroniowie Diety, bo oni przykładają dużą wagę do jakości składników. Czuć to zwłaszcza w mięsach i rybach 😋 a to mój obiadek: dorsz w sosie, brokuły i kasza jaglana, którą uwielbiam 🤗

danie.jpg

Edytowane przez Pomarancza90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość felicja1

Można czasem wyjść do restauracji zjeść coś dobrego. My często wychodzimy [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chlebek z patelni z ziemniakiem i serem: rozrabiasz ciasto jak na chleb, odstawiasz do lodówki na godzinę. Gotujesz jednego sporego ziemniaka, ugnniatasz z dwiema łyzkami majonezu. Ciasto rozwałkowujesz na ok 22 cm średnicy, dajesz do srodka mozarelle i puree, zawijasz brzegi tak aby zamkknely całośc, rozwałkowujesz delikatnie. Smażysz na małym ogniu na patelni z masłam aż będzie złotego koloru z obydwu stron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...