Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Julia

Okresu brak, testy negatywne, co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julia

Cześć dziewczyny! 
Staramy się z narzeczonym o maluszka, w styczniu miesiączkę miałam 1 stycznia, w lutym dostałam 5, więc w marcu powinna być 9(do tej pory przychodziła regularnie, to ważne info) zrobiłam dwa testy w okolicach 9 marca, oraz 16 kolejny test- wszystkie negatywne.. Z 3 tygodnie mam wrażenie, że dostanę miesiączkę, tj pobolewa mnie brzuch, mam uczucie takie jakby kłujące z jajników, oraz nabrzmiałe piersi, ale miesiączki nie ma. Oczywiście na betę się wybiorę w przyszłym tygodniu, bo w tym tygodniu praca mi nie pozwoliła. Jednak mam pytanie, czy jeśli testy były negatywne, to czy jakakolwiek szansa na ciąże jest? Nie chcę się tak nakręcać, a nie wiem co myśleć, bo nigdy nie miałam problemów z tak długo spóźniającą się miesiączką. Oczywiście powód spóźnienia typu stres, czy problemy z wagą, mogę śmiało wykluczyć, bo właśnie mam fajny etap w życiu. Jedyny problem to brak miesiączki :/ Czy któraś z was słyszała o podobnym przypadku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magjeg

Oczywiście tylko badanie krwi da Ci 100% pewności, ale znam przypadek że testy wychodziły bardzo długo negatywne mimo ciąży. Jeszcze nic straconego - trzymam kciuki by i w Twoim przypadku tak było.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...