Skocz do zawartości
Forum

PORÓD


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego że moja narzeczona jest w ostatnim tygodniu poród zaplanowany  był na 19- tego. Lekarz mówił że może będzie wcześniej i miał rację  maluszek juz pchał się na świat.  O dziś o 11 pojechaliśmy na porodowke , podłączyli ją po jakieś urządzenie (nie znam fachowej nazwy) i leży tam od paru godzin . Przez wirusa odizolowano nas ona w sali ja chodzę po szpitalu, jestem zdenerwowany i nie mogę się doczekać kiedy do nastąpi.  Pytam sie o to  : ile trwa poród czy skoro po 11 czuła że to już ten moment to kiedy mniej więcej może urodzić? Wiem że każda kobieta inaczej ale  tak przybliżona pora.  2 pytanie to jak wyglada gdy dziecko przyjdzie na świat. Czy zostaje z mamą? Czy zbierają na badania?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Tomaszu, będzie wszystko dobrze :). Można czuć, że to TEN moment, a do porodu może minąć jeszcze kilka dni. Ale jeśli wzięli ją na porodówkę, to może urodzić w ciągu kilku-kilkunastu godzin. Kwestia jeszcze szpitala, bo czasem czekają 8h-12h, a czasem 24h. Jeśli nie ma postępów w porodzie, to robią cesarkę.
Dziecko po przyjściu na świat jest brane na badania, a potem wraca do mamy 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...