Skocz do zawartości
Forum

Bóle miednicy, podbrzusza oraz pachwiny


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny. Mam do Was pytanie o wasze doświadczenia. Mam 29 lat i od roku z mezem staramy sie o dziecko. Zaznacze ze nie bylam nigdy jeszcze w ciazy. Dostalam 5 dni temu okres i to oczywiście oczywiste ze swiadczy ze tym razem nam sie tez nie udalo, ale wczoraj na wieczor i dzis od rana jako 5 dzien okresu mam okropne bóle miednicy, dziwnie mdlacy bol w podbrzuszu od ktorego zbiera mnie na wymioty w dotaku promieniujący z pachwiny do ud. Nigdy tak nie miałam przy okresie. Moze mialyscie z czyms takim wczesniej doswiadczenie. Mam podejrzenie ze jesli nie ciaza to moze jakas bakteria? Lub zapalenie? Miewalam miedzy cyklami przy duzym wysiłku takie malenkie bole, ale wg ginekologa jest wszystko ok. Teraz zanim pojde do ginekologa to musze poczekac az mi sie skończy okres, ale strasznie sie boje bo bardzo chcemy dziecka, a caly czas mam wrazenie ze jest ze mna cos nie tak skoro nam sie nie udaje. 

Mialyscie cos podobnego? A moze we wczesnej ciazy? Podpowiedzcie proszę cos, bo zaraz oszaleję... 😞

Odnośnik do komentarza

Nie miałam czegoś podobnego, ale mimo że masz @, to warto skonsultować to jak najszybciej z ginem, choćby na teleporadzie.
Test ciążowy zawsze możesz sobie zrobić.
Jeśli długo się staracie, to gin powinien zlecić dodatkowe badania, a jeśli jest ok, to warto co miesiąc na usg śledzić owulację, żeby się dobrze wstrzelić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...