Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina

Ciąża po odstawieniu antykoncepcji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina

Hej, powiedzcie mi jak to było u was z zajściem w ciąże po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych? To mój pierwszy cykl po odstawieniu, od razu wybrałam się na wszelkie badania zlecone od mojej dr ginekolog i wyszło mi tsh 3,6 wiec dostałam od endokrynologa euthyrox25. Zastanawiam się po jakim czasie uda mi się zajść w ciąże.. wiem ze każdy przypadek jest inny ale chciałam posłuchać jak to u was było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maja

Ja z tsh powyżej 4 zaszłam po prostu w ciążę i w trakcie ciąży dowiedziałam się o tym wyniku, więc dopiero zgłosiłam się do endo. Na pewno warto żebyś kontrolowała cykle regularnie. 

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nela

Możesz od razu zajść w ciążę przecież. Po prostu wysokie tsh zagraża ciąży, dlatego trzeba zbijać. MOżesz tez kontrolować w międzyczasie regularność cykli, może na termometrze owu z bluetooth i apką na tel. Przy wysokim tsh często jest zaburzone miesiączkowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...