Skocz do zawartości
Forum

LISTOPADOWE MAMY 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mialam robione badania 15 lutego. I tam wyszło to tsh na 2.5 i glukoza 98. Powiedziala ze nie zaszkodzi sprawdzić. 

Ogolnie nigdy nie miałam problemów z cukrem ani w domu nie miałam cukrzycy. No ale właśnie powiedziałam szefom. I juz mam luz psychiczny. Powiedzieli ze super i gratulacje. I są wdzięczni ze nie wzielam l4 bo teraz to by byla kiszka. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Czytam Was od dwóch dni, w końcu zdecydowałam się dołączyć 😉 chociaż to bardzo wczesny etap bo4+2. Mam 32 lata, to moja druga ciąża-synek 2,5 roku. W grudniu poroniłam bardzo wczesna ciążę więc z radością to tak jeszcze ostrożnie... Ale jestem pełna nadziei że tym razem będzie dobrze. Po poronieniu z badań wyszło że mam hashimoto i tsh powyżej dwóch. Po półtorej miesiąca wynik lepszy i pyk, udało się, dwie krechy 🤩 z moich obliczeń wychodzi termin na 23.11, w poniedziałek mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki!!, 🤞

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Mar.mar napisał:

Hej Mami2!

Trzymam kciuki  zazdroszczę, że już w poniedziałek masz lekarza,  ja dopiero za tydzień w środę 😒

Masakra jak się te dni dłużą no nie?? Lekarza mam w sumie dość szybko ale to że względu na poprzednie poronienie i moje hashimoto. No i będę spokojniejsza. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Madzia00000 napisał:

Mami 2 witaj i trzymam kciuki.

Pikpok to czekamy jeszcze tydzień?

W sumie to można by było grupę na fb założyć od razu, łatwiej się komunikować a tutaj zostawić linka i każdy nowy może dołączyć jeśli zechce. Tak myślę 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Dominika napisał:

Słuchajcie dziewuszki jest już grupa na fb pod nazwa,, listopadowe mamy 2021 rodzę w listopadzie 2021 „ jest naprawdę ekstra to zamiast zakładać nowa możecie się tam dodać i będzie jedna wspólna 

Właśnie znalazłam tą grupę, ale w sumie nie dołączyłam bo o Matulo tam jest 400 osób prawie na niej 😆 dlatego w sumie szukałam czegos bardziej kameralnego, żeby było nas mniej. Przy pierwszej ciąży byłam w takiej grupie, własnie tutaj się poznałyśmy i było super bo wszystkie praktycznie się kojarzarzylysmy. Było nas moze max 20 osób, nie więcej 

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia0000

Tak właśnie, też jestem na takie grupie przeniosłysmy się właśnie stąd i jest nas 25, taka właśnie grupę bym chciała tylko my z tego forum. 400 osób to zdecydowanie za dużo po co tak liczna nie da się kazdego zapamiętać.

To co ktoś się podejmuje założenia?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Madzia0000 napisał:

Tak właśnie, też jestem na takie grupie przeniosłysmy się właśnie stąd i jest nas 25, taka właśnie grupę bym chciała tylko my z tego forum. 400 osób to zdecydowanie za dużo po co tak liczna nie da się kazdego zapamiętać.

To co ktoś się podejmuje założenia?

Ja mogę założyć nie ma problemu. Tylko dziewczyny zakładamy grupę na fb? Czy na messenger? Jak wolicie? 

Odnośnik do komentarza

Mi obojętne,  dostosuje się ale zaznaczam że mam konto na fb tylko do prowadzenia firmowej strony. Więc nie mam tam żadnych zdjęć, garstkę znajomych itp, żebyście nie myślały że jestem 60 letnim staruszkiem 😁

Odnośnik do komentarza

No dokładnie ja też jestem za tym. Sama w pierwszej ciąży do tej pory utrzymuje kontakt z dziewczynami na messengerze to już ponad 6 lat;)) a tutaj każdy może czytać i lipnie się pisze. A na grupę gdzie jest 400 osób jakoś mi siennie widzi to... 

Odnośnik do komentarza

Ja się również dostosuje 🙂

PS. Będąc na kwarantannie (przez pozytywnego męża) stracilam węch więc i ja jestem chora ;( boje się, choć żadnych innych objawów nie mam. Kwarantanna do soboty, lekarz w poniedziałek. 

🤞 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...