Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mama antosia

katar i kaszel u dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama antosia

Witam! Moje 5-letnie dziecko od miesiąca ma katar i kaszel. Zaczęło się od niewinnego pokasływania na sucho. Dziecko chodziło wtedy jeszcze do przedszkola. Na początku jedynie pokasływało na sucho, potem pojawił się katar, a po 2 dniach kaszel stał się mokry. Oczywiście do przedszkola już nie poszło. Byłam wtedy z dzieckiem u lekarza. Słyszał jak paskudnie kaszle, ale do gardła nie zajrzał, nie zapytał jak długo dziecko kaszle i kazał podawać syrop wykrztuśny. Katar zaczął przechodzić po 2 tygodniach, a mokry kaszel do dzisiaj męczy dziecko. Rano dziecko budzi się zawalone flegmą. Nie ma gorączki i czuje się dobrze. Gdyby nie ten straszliwy mokry kaszel to jest jak zdrowe. Jak to dziecko nie umie jeszcze porządnie odkasłać i wypluć zalegającej w oskrzelach wydzieliny. Robię mu herbatę z sokiem malinowym i podaję syrop z cebuli. Oby tylko z tego kaszlu nic poważnego się nie wykluło. Mnie też coś drapie w gardle i katar się przyplątał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...