Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mamaigi

Czy uporczywy kaszel u dziecka może mieć związek z oskrzelami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamaigi

Dzień dobry! Moje 6-letnie dziecko od 2 tygodni jest chore. Zaczęło się niewinnie od kataru, drapania w gardle i pokasływania na sucho. Początkowo dziecko chodziło do przedszkola, ale kiedy po kilku dniach kaszel stał się mokry i dziecko coraz bardziej męczył kaszel udałam się z nim do lekarza. Lekarz stwierdził, że dziecku nic nie dolega i zalecił jedynie podawać syrop wykrztuśny na kaszel. Katar powoli już się kończy, a mokry kaszel jak był tak jest i końca nie widać. Zostawiłam dziecko w domu żeby wyleczyć ten kaszel, ale coś nie bardzo. Dziecku cały czas zalega flegma i często kaszle. Rano budzi się zawalone flegmą i tak długo kaszle aż boli je klatka piersiowa. Czy to mogą być oskrzela? Po jakim czasie mokry kaszel powinien zacząć ustępować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Witam. Mamy ten sam problem. Na zejście uległy polecam inhalacje z soli fizjologiczne. 

Co do kaszlu warto sprawdzić czy nie jest alergiczny. 

U mojego syna to kaszel alergiczny. Wystarczył narazie syrop- ważne by był bez substancji usypiajacej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...