Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebuś

Jakiś czas temu spotkałem się z dziewczyną. Jest to w zasadzie znajoma, nie stała partnerka. Spotkanie zwieńczyło się tym, że koleżanka zrobiła mi loda. Kilka dni temu zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ma przeze mnie kłykciny. Nie wiem co zrobić i o co jej chodzi. Przeczytałem co to są kłykciny, ale ja nic takiego u siebie nie widzę. Przeciez może to być tak, że to ona już wcześniej miała i mnie zaraziła, a ja nie mam objawów? Jak to sprawdzić czy ma tego wirusa ? Skoro po takim czasie ja nic nie mam na skórze, to wszystko okej i odpuścić sobie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też pierwsze słyszę i aż z ciekawości doczytałam.
"Kłykciny kończyste najczęściej pojawiają się w ciągu kilku miesięcy od stosunku seksualnego z zarażonym partnerem. Początkowo w okolicach intymnych pojawiają się niewielkie grudki".
Coś za szybko u niej pojawiały się te kłykciny, może ona zaraziła się już wcześniej od kogoś innego.
Ty nie odpuszczaj, na wszelki wypadek lepiej wybrać się do urologa i sprawdzić czy jest wszystko ok.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...