Skocz do zawartości
Forum

Dwie kreski a okres


Gość Madziara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. A więc ostatnio robiłam test wyszły dwie kreski pomimo że dostałam 18.01 okres. Wiadomo po takiej wiadomości pojechałam od razu do lekarza ale na usg nie wyszło nic. Lekarz potraktował mnie lekko z góry bo jego słowa "nie mowie tak nie mówię nie" "ewentualnie ciąża pozamaciczna" czy któraś była w takiej sytuacji aa i dodam że tydzień przed okresem robiłam test był negatywny proszę pomóżcie. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gość Bibs napisał:

Kilka wątków wcześniej dziewczyna miała okres po czym okazało się że jest w ciąży,więc tak to się zdarza. Zrób bhcg żeby potwierdzić ciążę i najlepiej powtórz,żeby sprawdzić przyrost. Powodzenia. 

Zrobić oczywiście zrobię ale trochę na to poczekam niestety nie mieszkam w Polsce i tutaj trochę to inaczej wygląda. A kiedy zaczyna coś być widać na usg ? Czy lekarz mógł nie zauważyć zmian jeśli chodzi o szyjkę cokolwiek? To moja pierwszą ciaza i jestem świeżynka w tych sprawach 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Mi lekarka nie kazała się pokazywać przed skończonym 6 tygodnie m. Lekarz oczywiście może zobaczyć ciałko żółte,pogrubione endometrium ale to nie jest gwarancją ciąży. Wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Jak pójdziesz w okolicy 6tc powinien być zarodek a w okolicy 7tc powinno już być widać bijące serduszko. A nie licząc tego krwawienia 18.01 to w którym tygodniu byś była?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Bibs napisał:

Rozumiem. Mi lekarka nie kazała się pokazywać przed skończonym 6 tygodnie m. Lekarz oczywiście może zobaczyć ciałko żółte,pogrubione endometrium ale to nie jest gwarancją ciąży. Wszystko zależy kiedy doszło do zapłodnienia. Jak pójdziesz w okolicy 6tc powinien być zarodek a w okolicy 7tc powinno już być widać bijące serduszko. A nie licząc tego krwawienia 18.01 to w którym tygodniu byś była?

Jeśli wszystko dobrze liczę to około 3tc. Jedyne słowa jakie usłyszałam od lekarza to ze on nic tutaj nie widzi wszystko czyste. I póki nie dostanę się do lekarza szukam pomocy gdzie tylko się da.

Odnośnik do komentarza

A kiedy była miesiączka przed 18.01? W 3 TC nie ma szans czegokolwiek wykryć bo dopiero co doszło by do zapłodnienia, to trochę za wcześnie. Ale może w wcześniej była owulacja. Bez bhcg trudno cokolwiek powiedzieć. Jak nie masz możliwości zrobić, pozostaje czekać i znowu isc do lekarza. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Bibs napisał:

A kiedy była miesiączka przed 18.01? W 3 TC nie ma szans czegokolwiek wykryć bo dopiero co doszło by do zapłodnienia, to trochę za wcześnie. Ale może w wcześniej była owulacja. Bez bhcg trudno cokolwiek powiedzieć. Jak nie masz możliwości zrobić, pozostaje czekać i znowu isc do lekarza. Trzymam kciuki.

Ostatnia miesiączka była 25.12 aczkolwiek tak jak mówię nie znam się. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i przy kolejnym usg juz zobaczę ten mały pęcherzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...