Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość surri

Katar u niemowlaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość surri

Mamusie, mój 3 miesięczny maluch ma mocno zatkany nosek co stosujecie żeby dziecku pomóc? Nie mam za dużego doświadczenia, mały do tej pory nie chorował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściara 09

Inhalacje z soli fizjologicznej. Do noska psikac solą morską i odciągać aspiratorem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elciax

Dokładnie, sól morska lub fizjologiczna do noska i aspiratora. Mogę polecić aspirator haxe, ale tutaj wiadomo każdy ma swoje preferencje. 🙂 U synka sprawdza się super. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra

Woda morska jest najlepszym preparatem, naturalnym. Dla takiego maluszka fajną opcją jest Marimer baby, on m ataki specjalny aplikator, ułatwiający aplikację małemu dziecku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zonia

U nas też Marimer wygrywa, świetnie oczyszcza i nawilża nosek, a ten aplikator jest wygodny i mam pewność, że nie zrobię dziecku krzywdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rakolka

Woda morska najlepsza. Jest tez marimer inhalation do nebulizacji od 1 dnia życia. No i odciąganie wydzieliny aspiratorem do nosa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laurka

To prawda, Marimer nie zawiera konserwantów i ma dobry-czysty skład więc też mamy go zawsze w naszej domowej apteczce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...