Skocz do zawartości
Forum

Starania się o dziecko


Gość 3lata

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Pisze tu bo może akurat ktoś się spotkał z podobną sytuacją?! 

Od 3 lat staram się z mężem o dziecko, mam już córkę w wieku 7 lat i pora przyszła na kolejne lecz 3 lata i nadal nic 😔

W 2016 r na samym początku podejrzewano u mnie raka, prolaktyna była 7323, wtedy moje miesiączki były bardzo nieregularne lecz zdecydowalam się na leczenie niekonwencjonalne i po tym leczeniu miesiaczka była regularna. 

Trzy lata temu zapragnełam kolejnego bobasa lecz nic😔 jak nie bylo tak nie ma lecz miesiąc temu miałam dwa dni miesiaczke bardzo obfitą a dwa dni między tymi było tylko delikatne plemienia w odstępach paru godzin od krwawienia. 

Myślę sobie iż zrobie HCG lecz brak ciąży teraz mija miesiąc dokładnie 4 tygodnie od stosunku po którym bym mogła zajść w ciążę a u mnie

Od tygodnia bierze mnie na wymioty ale nie wymioty jest

Tydzień temu przez parę tygodni miałam ból jajników

Od 4 dni mam chwilę że dość mocno bolą mnie piersi. Najgorzej było dwa dni temu że nawet spać nie moglam przez nie

Ból podbrzusza trzyma się od tygodnia. 

Zanim zaczęło się krwawienie tak mniej więcej 3 dni przez dostalam silnego Skórczu podbrzusza. 

Dodam że nie mam problemu z wechem 😜 

Dziś byłam u ginekologa i była pobrana cytologia lecz tam bardzo dużo lepkiej delikatnie Mlecznej wydzieliny że musiała lekarz trochę tego wyprzeć. 

Od 4 dni zauwazylam że mam znacznie więcej wydzieliny niż do tej pary. 

Czy jest możliwość że to ciąża lecz w 4 tygodniu jeszcze nic nie widać na USG? 

4 tygodnie temu doszło do stosunku bez zabezpieczenia i to aż dwa razy. 

Kolejne USG mam za 2 tygodnie w razie gdyby nie pojawilo się krwawienie ( miesiaczka) 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość laura

Hej dziewczyny mam problem. Staramy się z mężem 6ty cykl i nici. Mamy już 2 dzieci i każda z tych oby ciąż udała się za pierwszym razem. W tym ostatnim cyklu współżyliśmy co drugi dzień z finałem, od 8 dnia cyklu do 26 dnia cyklu. Cykle mam 28 dniowe. Owulacja wypada zawsze 15 dnia cyklu. Zaczynam podejrzewać u siebie również niedoczynność tarczycy, ale czy to miało by związek z problemem z zajściem w ciążę ? Poprzednie starania udawały się za pierwszym razem. Czy miał ktoś taki problem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...