Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie...


Gość Dominika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem 24 letnią przyszłą mamą, niedługo na świat przyjdzie nasz synek (34tc) od kilku lat prowadzę aktywne życie w mediach społecznościowych  (instagram i facebook) mam wielu followersow (około tysięcy)  Co jakiś czas wrzucam zdjęcia ze swojego życia prywatnego.  Gdy zaszłam w ciąże, zaczęłam dodawać  zdjęcia usg, brzuszka na różnym etapie relacje .(JEST SPORO TYCH fotek )Zauważyłam że moje zdjęcia ostatnio polubił jakiś użytkownik. Niby coś normalnego ale dziwi mnie fakt że polubił wszystkie lub większość zdjęć z etapu ciąży, 1-czy  2 skomentował,reszta  (przed ciążą) bez żadnych reakcji  a następnie mnie zaczął obserwować (insta) i likuje wszystko jak leci związane z ciążą. Kiedyś odpowiedział mi na relacje i zadał pytanie w q&a.  Niby mi on nie przeszkadza i jest normalnym użytkowaniem jak wszyscy ale dziwi mnie fakt że podoba mu się moja ciąża w formie zdjęć i zostawia wszędzie lajki (na insta w postaci serca) Mam taką myśl by do niego napisać, lub go zablokować ale sama nie wiem. A wy co sądzicie o jego zachowaniu? Wnioskujac po profilu to chłopak 21 lat około 100 obserwujących, rzadko wrzuca zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...