Skocz do zawartości
Forum

Jestem w ciąży...


Gość Monika2001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika2001

Cześć mam 19 lat i razem z chłopakiem wspołżyjemy od Jkiegoś już czasu, zawsze bylo z zabezpieczeniem obustronnym (on gumka ja tabletki) ale raz chyba zapomniałam o tym. Jakieś 2 tygodnie  temu zrobiłam test, który wyszedł pozytywny, powtórzyłam jeszcze dwa inne i nie ma wątpliwości jestem w ciąży.  Nie jestem szczęśliwa bo to wpadka i  nie wiem jak to będzie bo oboje jesteśmy młodzi.  Mam taki pomysł by mojemu chłopakowi zrobić na święta prezent by powiedzieć na wigilii przy wszystkich  (będę u niego z jego najbliższymi (rodzice, brat, dziadkowie) lub dorzucić do jego prezentu ode mnie test ciążowy i usg.  Moim zdaniem fajny pomysł ale nie wiem jak zareaguje.  Proszę o opinie co sądzicie nt.mojego pomysłu. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pomysł fatalny. Możesz mu taki prezent dać, ale oddzielnie, nie przy wszystkich. Daj mu się oswoić z faktem, że będzie ojcem zanim poinformujesz całą jego rodzinę. Swojej mamie też test ciążowy dajesz pod choinkę? Zresztą obsikany test to słaby prezent. Jeśli już chcesz poinformować go w ten sposób to kup malutkie body albo inny ciuszek dla dzidziusia i ładnie zapakuj.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od waszych relacji, ale sama piszesz, że to nie planowane dziecko więc nie wiesz jak zareaguje. Sam pomysł z testem w pudeleczku nie jest dla mnie czyms ochydnym bo przecież on tylko go zobaczy, a test i tak wcale nie jest obsikany bo te strumieniowe są z zatyczka A na plytkowy się nanosi w jedno miejsce kilka kropli. Jednak, o ile przy planowaniu dziecka test ciążowy dla partnera jest naturalna rzeczą,  to w twojej sytuacji rzeczywiście wybrałbym raczej jakieś maleńkie buciki czy body. Cokolwiek zapakujesz jednak, to absolutnie nie zrobiłbym tego przy wszystkich. To zbyt intymna wiadomość i napewno szokująca  dla niego. Powiedz mu w osobnym pokoju,  niech sam zdecyduje czy chce się nowina podzielić od razu z resztą rodziny czy poczekacie na usg. 

Odnośnik do komentarza

To nie jest dobry pomysł. Test i obwieszczenie wszystkim byłby super prezentem gdybyście byli para która naprawdę od wielu lat się stara o dziecko i ciągle nic. Wtedy wszyscy byliby szczęśliwi. 

A.twoja nowina może zaskoczyć wszystkich i to niekoniecznie pozytywnie. Byleby płaczem się nie skończyło. Uważam że powinnaś na ten temat z chłopakiem porozmawiać Ale nie w Wigilię. 

Pozdrawiam i 3mam kciuki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...