Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jola

Możliwość ciąży w 16 dniu cyklu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jola

Witam ! Otóż mam do Was pytanie . Cykle mam z reguły 21-28 dniowe .... zazwyczaj trwają 25 dni. W 16 dniu cyklu uprawiałam seks z partnerem . Dwa razy odbyliśmy stosunek przerywany - jeden po drugim , w odstępie czasowym około 20 min . Dziś mam 28 dzień cyklu i miesiączki nadal nie ma . Jest sens robić test ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ris

Zawsze jest mozliwisc ze cos zostalo po poprzednim stosunku a stosunek byl w okolicach owulacyjnym wiec wszystki mozliwe. Zrob test albo bete

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysia

Hej :) ja mam cykle 28 dniowe , 14 października br był pierwszy dzień mojego okresu, 31 i 1/11 uprawiałam seks z moim partnerem, 11.11 powinna pojawić się miesiączka , a dzisiejsze hcg wykazało 926 ;) także odpowiadając na Twoje pytanie, chyba można ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OHoh

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy test ciążowy.

3maj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola
2 minuty temu, Gość OHoh napisał:

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy te

1 godzinę temu, Gość Marysia napisał:

Hej 🙂 ja mam cykle 28 dniowe , 14 października br był pierwszy dzień mojego okresu, 31 i 1/11 uprawiałam seks z moim partnerem, 11.11 powinna pojawić się miesiączka , a dzisiejsze hcg wykazało 926 😉 także odpowiadając na Twoje pytanie, chyba można 😉

a kiedy zaczęły cię piersi bolec ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola
3 minuty temu, Gość OHoh napisał:

A szalej dziewczyno i rób. Czemu się nas pytasz co możesz A co  nie... Tylko wybierz ten o czułości 10, zrób go rano, i czekaj na wynik do 3min. A najlepiej idź na betę, po 6h będziesz mieć wynik. To jest najlepszy test ciążowy.

3maj się.

Dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...