Skocz do zawartości
Forum

Sen o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.  

W tym pytaniu prosiłbym o wyrozumiałość i ogograniczenie negatywnych komentarzy w moim kierunku. 

 

Jestem chłopakiem w wieku 20 lat i kilka razy mi się zdarzyło mieć sen z kobietą w ciąży. Sen mam na myśli to ,że : w jednym był stosunek, w innym byłem na badaniu usg natomiast w trzecim poród.   3 razy mi się śniła ciąża (za każdym razem było to w widocznej. ) W ostatnim czasie nie wspołżyłem, partnerki też nie mam i poki co nie planuje w tym wieku dziecka.   Po przebudzeniu myślałem też o ciężarnych około 10-15  minut.  Odnośnie kobiet, które były moich snach to : moje koleżanki,które znam osobiście a wkrótce będą matkami, raz była obca mi kobieta. Zauważyłem ze coraz częściej mam sny o takiej tematyce ,i dziwi mnie fakt dlaczego?  Proszę o pomoc jeśli wiecie skąd takie sny się biorą, bo skoro często mi towarzyszą to coś musi znaczyć.  Jeśli chcesz mnie jakoś obrazić w stylu: idioto  lecz się, jesteś poje***y to lepiej nic nie pisz. 

Odnośnik do komentarza

Może poprostu podobają Ci się kobiety w ciąży i ich pełniejsze kształty. Może masz instynkt ojcowski i chciałbyś zostać ojcem. A może dużo jest w twoim otoczeniu kobiet w ciąży i przekłada Ci się to na sny. Zajrzyj też do sennika i zobacz co symbolizuje kobieta w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...