Skocz do zawartości
Forum

Moja córka...


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  

Mam 19 lat mieszkam z rodzicami i studiuje (obecnie zdalnie) jakiś czas temu przytrafiła mi się pewna sytuacja : pod koniec wakacji przespałem się na imprezie z dziewczyną po paru miesiącach się okazało że zrobiłem jej dziecko (Jak się okazało będzie córka) z początku nie chciałem dzieci bo wpadka jestem młody ale przyzwyczaiłem się do tej myśli już trochę. Matka dziecka to moja koleżanka ze szkoły nie jesteśmy parą ale jesteśmy w przyjaznych relacjach. (Ma chłopaka ,który jakby to powiedzieć zaakceptował sytuacje i dziecko będzie miało dwóch tatusiów) Ustaliliśmy że  po porodzie córcia będzie u niej natomiast ja będę co jakiś czas odwiedzał, czy też zabierał do siebie.  W kwestii pytania mam problem: mieszkam w małym 3 pokojowym mieszkaniu (blok) z rodzicami i siostrą no i zbytnio nie wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało. Siostra ma ze mną wspólny pokój, rodzice drugi a ten trzeci nie nadaje się dla dziecka. Mały i przechodzi się przez niego. Również cykam się trochę porodu (termin ma na czerwiec to 2 miesiąc )  więc mam jeszcze trochę czasu żeby się przygotować psychicznie i fizycznie trochę mieszkanie. Siostra z rodzicami nie wiedzą,sam się dowiedziałem niedawno i boje się że będzie to dla nich szok. Nie wiem czy to zaakceptują bo są dosyć konserwatywni, w naszej rodzinie nie ma zbytnio małych dzieci. Chcę im to powiedzieć jak najszybciej. Boję się też o kasę czy mnie wspomogą a co jak nie? No i najważniejsze: czy podołam w byciu tatą mimo że nie będę się nią opiekował 24 H to chcę być z nią jak najczęściej,czy to trudne?.  Czekam na odpowiedzi.  Miło widziane porady od młodych rodziców, którzy przeszli to co ja. 

Odnośnik do komentarza

Raczej nie znajdziesz tu porad od rodzicow w twojej sytuacji bo hmm...kto zapładnia koleżankę a potem planuje wychowywać dziecko na spółke z jej chłopakiem? Mieszkaniem to ty sie nie martw skoro dziecko pozostanie pod opieka matki. Martw sie lepiej jak zarobic na alimenty i utrzymanie dziecka. Aha i skad pewnosc ze to twoje? Skoro koleżanka sypiała z 2 ? No i na koniec skoro jest w 2 miesiacu to jeszcze na pewno nie znasz płci dziecka takze ufff to tylko troll a nie prawda😏

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...