Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kaja

Suchość w pochwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaja

Mam problem. Nie wiem czy to ma związek z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ w pierwszych 4 miesiącach nie zauważyłam dolegliwości. Po 4 miesiącach nagle wystąpiła suchość pochwy, przy każdym stosunku problem. Oczywiście lubrykant kupiony, ale martwi mnie to. Co ma na to wpływ? Czy możliwe by tabletki po czasie tak zadziałały (skutek uboczny?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mia

Możliwe, że wina tabletek. Ja używam diafragmy Caya + żel plemnikobójczy, pigułki odstawiłam, bo u mnie to ochoty na seks nie było, jak brałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iga

Przyczyny są różne. Też miałam z tym problem. Kupiłam sobie w aptece coś na infekcję i suchość pochwy i pomogło pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna

Ja antykoncepcji nie stosowałam, ale infekcja związana z suchością pochwy też mnie dopadła. Objawy były dość dokuczliwe, bo ból, swędzenie, pieczenie i otarcia. Za bardzo to przeszkadzało, żeby przejść nad tym do porządku dziennego. A dwa, żadnej infekcji nie powinno się bagatelizować tak naprawdę. U mnie udało wyleczyć się cicatridiną, jedna globulka dopochwowo przez kilka dni. Ważne, żeby regularnie je stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może być od tabletek, ale niekoniecznie, ciężko jednoznacznie stwierdzić 😉 idż di ginekologa, albo nawet w aptece zapytaj, coś pomogą z pewnością

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...