Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Joanna

Brak apetytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Joanna

Dzien dobry mam dwuletnia corke (10,7kg) ktora nie chce jesc okolo 4mies temu zjadla troche zupki tzn.kilka łyzeczek czy tez ziemniaczkow z mieskiem chlebka nie je do dzis. Cieszylam sie bardzo z tego ale jednak długo to nie potrwalo i przestała jesc. Teraz je tylko jogurty nie raz słźodycz  sucharki paluszki itd i oczywiscie podstawa u malutkiej to mleko. Nie wiem jak ja z powrotem przekonac do jedzenia. Przez takie jedzenie ma problemy z wypróżnianiem.... Prosila bym o jakas porade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elaela

Może jakiś fajny zestaw talerzykow z ulubionym bohaterem, w czasie jedzenia czymś zająć, barwne kanapeczki itp. Mleko hmmm, moja nie piła od 13 m-ca więc?? Oczywiście je np owsiankę, płatki, kakao pije. Może za dużo mleka czy przekąsek i przez to nie chce posiłków? A jak było przy rozszerzaniu diety? Chętnie poznawala smaki? Sama przygotowywałas itp? Co na to pediatra? 10 kg dla dwulatka to chyba bardzo mało... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...