Skocz do zawartości
Forum

Spotkanie z kobietą w ciąży


Gość Pandora

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! 
Chciałabym nawiązać kontakt z kobietą ciężarna. A gdzież indziej mogłabym to zrobić, jeśli nie na forum dotyczącym ciąży. 
Mój partner ma bardzo duży fetysz erotyczny jeżeli chodzi o kobiety w ciąży. Niestety z przyczyn biologicznych ja w ciążę zajść już nie mogę (a nawet jeśli bym mogła, to nie jest to przesłanka do powołania na świat Małego Cudu). Chciałabym jednak spełnić jego fantazję. 
Zdaje sobie sprawe, że w większości jesteście w szczęśliwych zwiazkach. Jeżeli jednak jest wśród Was osoba, która mialaby na takie spotkanie ochotę, zapraszam do kontaktu pod adresem pandora1985@onet.pl. 
Nie chciałabym się tu za bardzo rozpisywać, bo i tak już Wam troszkę forum zasmiecilam, więc szczegóły napiszę ewentualnym zainteresowanym na priv. 
Z istotnych spraw - lokalizacja małopolska, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie. Chetnie zapoznawcze spotkanie na neutralnym gruncie po którym zdecydujesz, czy masz ochotę na coś więcej. Możliwe wsparcie w zakupie wyprawki dla Maluszka lub na inne cele. 
Pozdrawiam serdecznie
Marta
Ps. Administratorze, wiem, że post być moze narusza zasady forum. Zrozumiem jego usunięcie. Ale może jednak komuś przyda się takie spotkanie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...