Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Inga

Jaki termometr jest najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inga

cześć, czy mogłybyście mi polecić jakieś dobre dokładne i szybkie termometry. Chciałabym kupić jakiś porządny, bo mierzenie temperatury mojego dziecka teraz to konieczność, przeglądałam ofertę urządzeń na stronie diagnosis i wydają się być porządne, ale chciałam jeszcze dopytać. Będę wdzięczna za polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martaa

Mam u siebie termometr bezdotykowy, a kupiłam w momencie, kiedy stary rtęciowy się po prostu pobił. Miałam straszną panikę wtedy, ale mąż sobie poradził i zutylizował we właściwy sposób. Od tamtej pory tylko bezdotykowy, a jak chcesz mieć prawidłowy wynik to polecam https://iamed.pl/product/-AGU-BABY-Termometr-bezdotykowy-AGU-NC8-Giraffe-s101119?CategoryId=234068&. Może nie jest jakiś super tani, ale na pewno dożywotnio sprawny, a po drugie na podczerwień mierzysz, bezdotykowo, więc potencjalnie się nie zarazisz od nikogo, dwa jakby większy komfort. Ten termometr jest o tyle fajny, że nawet sobie mierzę temperaturę wody, jedzenia, w sekundę masz wynik dosłownie. Nawet przedmioty można zmierzyć, co z ciekawości robiłam. Mam od ponad roku, trzyma się świetnie urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita

Również polecam taki bezdotykowy- zdecydowanie łatwiej jest mierzyć nim temperaturę, zwłaszcza niemowlakowi. Ja swój mam z InnoGio, robi szybki i dokładny pomiar a dodatkowo można go wykorzystywać przy mierzenia temp. wody do kąpania;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelia

Też mam z InnoGio. Poręczny i łatwy w obsłudze. Prosty w odczytaniu no i pomiar faktycznie jest ekspresowy i dokładny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bobasek

Potrzebujesz go do maluszka czy dla dorosłych? U niemowlaków (bo mam bliźniaki) sprawdził mi się haxe, do uszka. Błyskawicznie mierzy, malutki i tani. A są opinie, że pomiar w uchu jest bardziej stabilny, ale pewnie zależy od lekarza 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...