Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kwedina

Kolka u córki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwedina

Totalnie nie wiem już co robić, malutka ma prawdopodobnie kolki, jęczy, pręży się, płacze, nie potrafię jej nakarmić, karmię piersią, malutka się rzuca, pręży, odrywa od cyca, totalnie jestem rozbita,jak ja nakarmić,jak pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elaela

dawałaś Espumisan? Ciepłe okłady na brzuszek? Masażyki, rowerki nóżkami? Podobno termoforek z pestek wiśni sprawia cuda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fari

U mnie akcje z kolka były w ciągu całego dnia, nie tylko wieczorami -  mała dostawała espumisan, delicol i probiotyk. Ponadto robilam delikatny masaż a po masażu odgazowywałam windi. Co kluczowe było w wyciszeniu tych boli: Delicol plus dodatkowo chustowanie dziecka.

Córka miała nietolerancję laktozy, nie trawiła mleka i róznica po podaniu kropelek była wprost diametralna bo poprawa ogromna, polecam zorientować się czy nie jest tak u Twojej córci.

Jak również chustę, która polecam. Nie dość, ze jesteś bliżej z dzieckiem, to jeszcze zmniejszaja się problemy z brzuszkiem (podczas noszenia w chuście automatycznie masujesz brzuszek). No i masz wolne ręce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Moja Olka też miała takie męczące kolki. Przerobiłam chyba wszystkie możliwe preparaty dostępne na rynku i jedyne które działały natychmiastowo to kropelki Esputicon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anita

My dawaliśmy espumisan, miałam też termofor z pestek wiśni, robiłam masaże jeszcze 3 raz dziennie. Ale chyba najbardziej pomagało skakanie na poduszce Kangu. Przy takich skokoruchach córeczka się wyciszała i szybciej zasypiała a i ataki kolki były mniej intensywne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoskaaa
W dniu 7/6/2021 o 1:35 PM, Gość Anita napisał:

My dawaliśmy espumisan, miałam też termofor z pestek wiśni, robiłam masaże jeszcze 3 raz dziennie. Ale chyba najbardziej pomagało skakanie na poduszce Kangu. Przy takich skokoruchach córeczka się wyciszała i szybciej zasypiała a i ataki kolki były mniej intensywne. 

Widziałam dużo pozytywnych opinii na temat tej poduszki czy na prawdę warta jest uwagi ? Gdzie Ty swoją kupiłaś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...