Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marienka

Kosmetyki do makijażu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marienka

Dziewczyny szukam dobrych kosmetyków do makijażu. Zależy mi na palecie cieni ( najlepiej w błysku). Jak również na dobrej trwałej pomadce.

Co się u Was sprawdza? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Allla

Jeśli chodzi o błyski to stawiam wszystko na turbo pigmenty z glam shop 🙂 cienie matowe? Ciężko mi polecić coś jednego, Bell ma fajne te małe, Eveline charming mocha to z tych tańszych. Z droższych mam theBalm Meet Matte Trimony, myślę że ta nowa z too faced byłaby ok. Pamiętaj o bazie - ja mam Morphe, może być Inglot, toofaced, czy dobry korektor. Dla mnie jedyna pomadka matowa w której czuje się komfortowo i ładnie się zjada to Bourjois Rouge Velvet 

https://darmarsklep.pl/pomadki-do-ust/bourjois-rouge-velvet-lipstick-pomadka-do-ust-09-fuchsia-botte-2-4g

Piekny jest ten odcień:

f3e49f23983e37db95bfc959b9f7a69d8949ae41

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mgiełkę do makijażu Long Lasting firmy Eveline. Więc jeśli kupiłaś kosmetyki, które są średnio trwałe to ta mgiełka uratuje sytuację bo wydłuża trwałość make upu a do tego odświeża wygląd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...