Skocz do zawartości
Forum

test negatywny a ciąża?


Gość Liliana

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam nadzieje że któraś z Was pomoże mi rozwikłać moj problem albo chociaż coś doradzi. 

Z góry dziękuję 

A teraz do konkretów. Od 8 lat staramy się z mężem o dziecko. Jak na razie bezskutecznie. Cykle mam 31 dniowe i przez długoletnie starania poznałam swój organizm. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji jak teraz. Od 7 dni spóźnia mi się okres objawy mam typowo ciążowe ale oprócz mdlosci straszne bole glowy. Wczoraj robiłam test. Robiłam go wieczorem był negatywny pomyślałal ok moze nie ta pora dnia i może bylo za małe stężenie HCG w moczu. Zrobilam drugi dziś rano i to samo. 

Nie wiem co mam robić i myśleć. 

W naszym małym mieście przez pandemie nie można prywatnie zrobic badania krwi a w większym sąsiednim mieście jest na zapisy aby utrzymać dystans pomiędzy pacjentami i ewentualnie mogę iść za 2 tygodnie. (Beznadzieja) 

Boje się bo mam ciężka prace po 12 h dziennie i trochę dźwigania i jeżeli mogłabym byc w ciazy to nie chce tym dzwiganiem sobie i ewentualnie dziecku zaszkodzić. 

Będę bardzo wdzięczna za każdą rade

Odnośnik do komentarza

Udaj się do najbliższego laboratorium Diagnostyki lub Luxmed jak najszybciej. żadnych zapisów nie ma i wyniki są w Diagnostyce około 14 tego samego dnia. W między czasie zachoruj na zatoki lub grypę żołądkową żeby nie chodzić do pracy, ale żeby się nie kojarzyło z COVID.

Odnośnik do komentarza

nie chce Cię rozczarować ale moim zdaniem nie jesteś w ciąży. Dwa testy nie mogą sie mylic, zwłaszcza ze jesteś 7dni po dacie przewidywanego okresu. Moze jesteś przemęczona, organizm osłabiony, stres, moze psychika sobie wmawia. Lepiej zapisać się do gina niech sprawdzi niż udawać chore zatoki dla l4 jak radzi koleżanka wyżej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...