Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Znecanie sie psychiczne a moje prawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

Czy osoby chore psychicznie zasługują na należytą pomoc państwa gdy jest osobą niepełnosprawną? Ja odniosłam to, że nie i nigdy już przez to nie zaufam lekarzom i żadnemu terapeucie. Potrzebowałam pomocy to lekarz mnie wywalił za drzwi.

Terapeuta krył się zasadami.

Od momentu wypadku do jakiego doszło w fazie mojej choroby nie otrzymałam pomocy od nikogo o nikt z mopsu na dobrą sprawę sie nie interesował.

W domu ojciec stosował na mnie i mojej młodszej siostrze przemoc a w dzieciństwie byłam wykorzystywana przez wujka.

Byłam traktowana jak najgorsza szmata przez rodzine z powodu mojego problemu psychicznego.

Lekarz o tym wiedział.

Trafiłam na człowieka, który wykorzystał mój stan psychiczny i mnie wykorzystał w najgorszy możliwy sposób.

Naćpał upokorzył wykorzystywał finansowo i seksualnie

Itd

Miałam stres pourazowy i ludzie traktowali mnie jak kogoś gorszego poskutkowało tym, że już nie biorę leków i czuje sie lepiej!

Chciałam przez to wszystko odebrać sobie życie!!!!!!

Gdzie pomoc jest dla osób niepełnosprawnych! 

Nigdzie! W moim miescie policja zabiła paralizatorem niepełnosprawnego chłopaka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...