Skocz do zawartości
Forum

Kropla śluzu w 18 dniu cyklu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny . Otóż dziś jest mój 19 dzień cyklu . Za około tydzień powinnam dostać miesiączkę , ponieważ cykle mam 25-28 dniowe . Wczoraj czyli 18 dnia podczas podcierania zauważyłam u siebie kropkę śluzu o kolorze brązowym . Na miesiączkę to chyba za wcześnie , ponieważ nie odczuwam bólu piersi , jednak zauważyłam wyraźny ból podbrzusza a zwłaszcza jajników i ciężkość w macicy . Co to może być ?image.gif.d8512e24fc6b533c8ce6dcfedcfb12e2.gif

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Elka1993 napisał:

Hej dziewczyny . Otóż dziś jest mój 19 dzień cyklu . Za około tydzień powinnam dostać miesiączkę , ponieważ cykle mam 25-28 dniowe . Wczoraj czyli 18 dnia podczas podcierania zauważyłam u siebie kropkę śluzu o kolorze brązowym . Na miesiączkę to chyba za wcześnie , ponieważ nie odczuwam bólu piersi , jednak zauważyłam wyraźny ból podbrzusza a zwłaszcza jajników i ciężkość w macicy . Co to może być ?image.gif.d8512e24fc6b533c8ce6dcfedcfb12e2.gif

Może być ciąża - plamienie implantacyjne albo zupełny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Elka1993 napisał:

Do stosunku doszło 9 dnia cyklu przy 25 dniowych cyklach zazwyczaj . Nie wiem wiec czy to możliwa ciąża ..

Jak najbardziej. Ja miałam owulację 11dc i teraz jestem w 13 tygodniu ciąży. Jak nie dostaniesz okresu zrób Betę HCG to będziesz mieć pewność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...