Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sayna

Zabiegi na zmarszczki na dekolcie w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sayna

Jakie zabiegi polecacie na zmarszczki na dekolcie? Chodzi o typowe bruzdy (wgłębienia), gdy sama skóra wciąż jest w miarę młoda i napięta.

Gdzie tak poza tym w Krakowie polecicie zapisać się na zabieg? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sisana

Moim zdaniem bardzo dobre efekty będą gdy wykonamy serię zabiegów mezoterapii igłowej i skrzyżujemy je z zabiegiem, z użyciem nici PDO biorewitalizujących (gładkich).

Botox zapobiega, nie leczy. Wypełnienie zmarszczek kwasu hialuronowym. Idź do lekarza medycyny estetycznej, doradzi. Może jakieś super zabieg nawilżające, laser frakcyjny czyni cuda, mezoterapia igłowa bardzo pomaga. Nawilża, napina skórę.

W Krakowie polecam zabiegi kosmetologiczne tutaj https://www.derma-med.pl/kosmetologia/ Profesjonalne miejsce, w którym na pewno coś odpowiedniego dobiorą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja11

Ja niestety nie znam nikogo w Krakowie. Moja siostra tutaj mieszka i igdzieś chodzi i chwlai sobie tutejszą klinikę, ale nie pamietam nazwy kliniki. Z kolei ja mieszkam w Warszawie i tutaj super klinika jest Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie.  Miałam tutaj mezoterapię igłową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...