Skocz do zawartości
Forum

Testy


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Miła napisał:

 W zasadzie lekarza dokładnie mi nie powiedział ktury to bendzie tydzień ja tak mniej więcej przypuszczam 

Tygodnie liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Jeśli 21.08 miałaś betę 13400 to nie możesz być w 4/5tc tylko wyżej. 

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze beta wynosił wyniki 1629,4

Mój 2 wyniki wynosił 13913,9

21 sierpnia był penchezyk ciążowy a 28 zarodek z serduszkiem że względu że miałem miesiączkę nie reguralnie lekarz nie dokonać obliczył tydzień ciąży ale ciąża jest prawidłowa na 18wrzesnia bendzie mi z badaniami zakładał kartę ciążowa i tak poprostu sama mniej więcej przypuszczam tydzień ciąży

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Miła napisał:

Moje pierwsze beta wynosił wyniki 1629,4

Mój 2 wyniki wynosił 13913,9

21 sierpnia był penchezyk ciążowy a 28 zarodek z serduszkiem że względu że miałem miesiączkę nie reguralnie lekarz nie dokonać obliczył tydzień ciąży ale ciąża jest prawidłowa na 18wrzesnia bendzie mi z badaniami zakładał kartę ciążowa i tak poprostu sama mniej więcej przypuszczam tydzień ciąży

Skoro 28.08 był już zarodek z serduszkiem to już musiał być 7/8tc.

Na podstawie bety też można określić przybliżony tc

Odnośnik do komentarza
W dniu 31/8/2020 o 8:47 PM, Gość Miła napisał:

 W zasadzie lekarza dokładnie mi nie powiedział ktury to bendzie tydzień ja tak mniej więcej przypuszczam 

Miła w Internecie można znaleźć mnóstwo informacji dotyczących tygodnia ciąży A co za tym idzie wielkości zarodka. Jesli serduszko już bije, to dobrze mówią że nie może być to 4tc. W 4tygodniu ciąża jeszcze nie jest potwierdzana na usg. W 5/6 jest widoczny dopiero pecherzyk. W 6tc pojawia się zarodek, A w 7 tc jest już zarodek z widocznym biorącym serduszkiem. A tak jak Cię tu czytam to jesteś już w 8tc. Jak byłam w ciąży to studiowalam wszystkie tygodnie I wiedziałam na jakim etapie rozwoju jest moje dziecko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ona12 napisał:

 

21 sierpnia był tylko mencherzyk ciążowy a 28 sierpnia był penchezyk ciążowy z zarodkiem i lekarz pokazał mi serduszko ale jeszcze nie pokazał mi bicia serduszka teraz mam 18wrzesnia wizytę ... 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Miła napisał:

21 sierpnia był tylko mencherzyk ciążowy a 28 sierpnia był penchezyk ciążowy z zarodkiem i lekarz pokazał mi serduszko ale jeszcze nie pokazał mi bicia serduszka teraz mam 18wrzesnia wizytę ... 

Super.  To serduszko będzie już bilo. I wszystko się wyjaśni. Gratuluję 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Miła napisał:

Hej jestem w 11 tygodniu ciąży trochę się przeziębiłam mam pytanie czy wszystkie witaminy c są bezpieczne?

Zazwyczaj na opakowaniu są zawarte informację. Będąc w aptece możesz te z się zapytać Pani w okienku. Ona napewno Ci doradzi. Możesz też na necie poszukać informacji.

Gratuluję 11tc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...