Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Armilka

Pielęgnacja skóry po 25 roku życia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Armilka

Kochane jak w temacie. W jaki sposób dbacie o skóre po 25 roku życia? Przekroczyłam tę magiczną granicę i zastanawiam sie jak o nią dbać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość divke

Ja stary człowiek już od dawna w tym przedziale wiekowym używam wszystkiego co nawilżające i zmarszczki jakby mniejsze... A no i milion litrów wody! Nie alkoholu a wody, no ale wiadomo że stare ludzie to już tak nie idą w melanż 😉

Z kremów polecam poczytac sobie o tym:

https://www.epiotrkow.pl/news/Krem-przeciwzmarszczkowy-ktory-naprawde-dziala,39698

Dobry skład

Dobre nawilżenie

I co najważniejsze rzeczywiście zauwazyłam, ze ograniczył widoczność wielu mniejszych zmarszczek na mojej twarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno nie ma rozgraniczenia na 20, 30 i tak dalej.. Po prostu ma mieć dobry skład, a wtedy i tak będzie on działał na zmarszczki czy na co tam chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 27/8/2020 o 9:16 AM, malwa94 napisał:

ja robię peelingi i balsamuję bo mi się bardziej przesusza ostatnio a krem na zmarchy to wiadomo już mus

Ogólnie na zmarszczki na twarzy czy masz osobno krem do twarzy i np. po oczy? Od siebie dodam, że dobrze robić ćwiczenia i masaże na mięśnie i skórę twarzy, serio to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Allana

Wiecie jaki ma problem skóra po ukończeniu 25 roku życia? Przestaje w niej produkować się kolagen tak wiec skóra po prostu zaczyna się starzeć. I nie da tutaj nic wprowadzenie kremów, które jedynie nawilżają. DObrze bedzie zwrócić uwagę na składniki aktywne takie jak

retinol

koenzym q10

witamina C

kolagen

https://selectbeauty.pl/blog/jak-dbac-o-cere-dojrzala-6-zasad-pielegnacji/

Na stronie jest również opisane jakie powinny być zasady pielęgnacji dla takiej skóry. Ze swojej strony polecam zwrócic uwage równeiż na styl życia jaki prowadzicie. Dobrze jest się wysypiać oraz wprowadzić odpowiednia dietę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila

Zdecydowanie warto stosować kremy, które są przeciwzmarszczkowe! Ale bardzo ważne jest też nawilżenie, dlatego oprócz kosmetyków z bielendy, the ordinary, czy alkemie stosuję krem do twarzy Mustela (https://www.mustela.pl/hydra-beber-krem-do-twarzy) - super nawilża skórę 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...