Skocz do zawartości
Forum

Mleko Bebilon Advance 2


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Ja również jak najbardziej polecam te mleczko. Synek po nim w końcu zaczął spokojniej sypiac, a to znaczy że jego brzuszek dobrze toleruje te mleczko.

Konsystencja jest fajna, taka kremowa no i mało się pieni, a to też jest ważne:-)

Zdecydowanie polecamy. Z nami zostanie na dłużej, bo widać że odpowiada synkowi :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mommylittlelove

Mleczko Bebilon 2 advance to u nas był strzał w 10. Byliśmy z córcia właśnie na etapie wyboru mleczka i zdecydowaliśmy się właśnie na bebilon. Córka łagodnie zniosła przejście na mleko modyfikowane.  Somo mleko łatwe w przygotowaniu bez grudek. Opakowanie też super.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Ja oraz dwójka moich dzieci również polecamy mleczko Bebilon . Synek nie tolerował żadnego innego mleka a Bebilon nas wybawił bo w pewnym momencie musiałam odstawić go od cyca . Później na świecie pojawiła się córcia , którą do 6 miesiąca karmiłam samym cycusiem jednak widziałam że się nie najada i wprowadziłam Bebilon 2 ,to był strzał w 10. Polecamy 

Odnośnik do komentarza

Bebilon Advance 2, to kóreś z kolei mleko jakiego próbowała moja córcia, ciężko było jej dogodzić, wystarczyło, że smak jej nie podszedł i nie chciała jeść, była walka o każdy łyk. Bebilon, to strzał w 10! Mała od razu je zaakceptowała, Pije duże porcje, nie ulewa, nie boli ją brzuszek, jest zadowolona, a jak tylko widzi butelkę z mlekiem jest płacz, aby jej dać. Na plus jest również opakowanie, uchwyt na miarkę i rożek do ściągania nadmiaru mleka z miarki. 

Polecam wypróbować to mleczko niezdecydowanym 😉 

Odnośnik do komentarza
Gość Espana69

Witam. Mamy 99 buteleczek Bebilonu2 /gotowe do spożycia/. Przechowywane w odpowiednich warunkach. Niestety nasza córka nie przyswaja zawartego w nim oleju palmowego. Data przydatności 03/2023. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem 2zl sztuka to proszę o kontakt. pawel691209@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Gość BobbyLyday

Мы тщательно отбираем поставщиков светильников и комплектующих, потому что несем персональную ответственность перед клиентами.
грильято Вы получаете только проверенную и надежную продукцию. Все светодиодные светильники, поставляемые нашей компанией, соответствуют европейскому уровню качества.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...