Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Madlen

Kwietniowe mamy 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Hej dziewczyny! Jestem mama i fizjoterapeutka w jednym ❤️ Chciałam Was zaprosić do obserwowania mojego profilu na instagramie -FizjoMommy, gdzie dziele się wiedza o ciąży i rozwoju dziecka ☺️www.instagram.com/fizjomommy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Agga a napisał:

Dziękuję ❤

A pamiętacie jak dopiero zaczęłyśmy pisać tu na forum 🙈 A tu za niedługo połowa nam stuknie 🥰

Agga a skąd pochodzisz ?? Jeśli można wiedzieć 🙂

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natqa

To moja 3-cia ciąża. Dwie pierwsze poroniłam przed 9 tygodniem.Teraz jestem w 15 tygodniu ciązy, maluszek rozwija się i rośnie prawidłowo.Termin mam na 18 kwietnia 2021. Od początku ciąży nie odczówam żadnych dolegliwości prócz bolących i wielkich piersi. Czekam z niecierpliwością aż poczuje ruchy maluszka ♥️♥️♥️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Meggii napisał:

Zachodniopomorskie  ,male miasteczko niedaleko morza  dalej mam do Szczecina niż nad morze😉 

• Lubię to 1

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Gość Natqa napisał:

To moja 3-cia ciąża. Dwie pierwsze poroniłam przed 9 tygodniem.Teraz jestem w 15 tygodniu ciązy, maluszek rozwija się i rośnie prawidłowo.Termin mam na 18 kwietnia 2021. Od początku ciąży nie odczówam żadnych dolegliwości prócz bolących i wielkich piersi. Czekam z niecierpliwością aż poczuje ruchy maluszka ♥️♥️♥️

Witaj. Napewno niedługo poczujesz je 🥰 znasz juz płeć? Jak samopoczucie?

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Meggii napisał:

Co wpadasz na kawę??😂😉 zapraszam 😂

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Gość Natqa napisał:

Witaj 🙂 super ze do nas dołączasz ! znasz już płeć ?:) 

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Agga a napisał:

Co wpadasz na kawę??😂😉 zapraszam 😂

O matko z chęcią bym wódka ale ja jestem 800 km od Ciebie 🙈 znam Szczecin 🙂 moja mama i tata tam

studiowali 🙂 przyjeżdżają tam nadal do przyjaciół którzy mieszkają w Starogardzie szczecińskim i w Szczecinie także 🙂 

zazdroszczę ze mieszkasz akurat tam ! 

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Meggii napisał:

O matko z chęcią bym wódka ale ja jestem 800 km od Ciebie 🙈 znam Szczecin 🙂 moja mama i tata tam

studiowali 🙂 przyjeżdżają tam nadal do przyjaciół którzy mieszkają w Starogardzie szczecińskim i w Szczecinie także 🙂 

Może kiedyś jak wybierzesz się nad morze, spotkamy się na kawie 😉

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Meggii napisał:

Wódka Ci w głowie? Nieładnie 🤣🤣

To gdzieś z południa Polski jesteś? 

Moja siostra mieszka w Szczecinie aktualnie 🙂

• Lubię to 1

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Gość Natqa napisał:

Cześć 🙂 tez ciekawa jestem czy znasz już płeć 😁😁 witaj w naszym gronie ☺️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Meggii
7 minut temu, Maria Monika napisał:

Wódka Ci w głowie? Nieładnie 🤣🤣

To gdzieś z południa Polski jesteś? 

Moja siostra mieszka w Szczecinie aktualnie 🙂

Nie No wpadła miało być haha 🙈 wódki nie lubię ale napiłabym się coś nie powiem ze nie 😂🙈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Agga a napisał:

Może kiedyś jak wybierzesz się nad morze, spotkamy się na kawie 😉

Byłam we wrześniu nad morzem 🙂 ale z drugiej strony bo pod Władysławowem 

• Lubię to 1

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość Meggii napisał:

Nie No wpadła miało być haha 🙈 wódki nie lubię ale napiłabym się coś nie powiem ze nie 😂🙈

Mnie czasem na winko nachodzi 🙈😅😅 ale jeszcze dość długo mogę sobie pomarzyć tylko haha 

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Maria Monika napisał:

Mnie czasem na winko nachodzi 🙈😅😅 ale jeszcze dość długo mogę sobie pomarzyć tylko haha 

Ojj tak to prawda planujesz karmić piersią ??? Ja przynajmniej przez rok bym chciała 🙈

ckaigzu3ji8jcuyv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Meggii napisał:

Ojj tak to prawda planujesz karmić piersią ??? Ja przynajmniej przez rok bym chciała 🙈

Wiesz co, bardzo bym chciała. Z córką niestety bardzo krótko bo tylko tylko 3 miesiące się udało (i to i tak mieszane karmienie, więcej odciągania laktatorem) Mam trochę problem natury że tak powiem anatomicznej i przeszkadza to w kp.. no ale teraz już o tym wiem, więc moze mogę jakoś spróbować się przygotować inaczej. 🙂 💪

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dziewczyny 🙂 ja dziś miałam wizytę i na razie wszystko jest ok 😊 dzieciątko ma 11cm i waży całe 160g ❤️ cudownie jest widzieć jak się rusza i słyszeć serduszko 😍 ale do wizyty to miałam niezłego stresa 🙈 pół nocy nie spałam 

Jeśli chodzi o ruchy to ja jeszcze nie czuję, ale ja zaczynałam ze sporą nadwagą 😞 więc podobno z tego co czytałam to mogę poczuć je później. I mimo, że brzuszek miałam większy już na starcie i liczyłam na to że raczej za szybko nic widać nie będzie i że za szybko nie urośnie to o dziwo właśnie już się zwiększył 🤪 aż się boję co będzie później. 

Poza tym chyba dołączam do grona dziewczynek 💗 w prawdzie za dobrze nie chciała się pokazać, ale z tego co było widać to raczej będzie dziewczynka 

16udskjowoaclhaj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Paulaa89 napisał:

Cześć Dziewczyny 🙂 ja dziś miałam wizytę i na razie wszystko jest ok 😊 dzieciątko ma 11cm i waży całe 160g ❤️ cudownie jest widzieć jak się rusza i słyszeć serduszko 😍 ale do wizyty to miałam niezłego stresa 🙈 pół nocy nie spałam 

Jeśli chodzi o ruchy to ja jeszcze nie czuję, ale ja zaczynałam ze sporą nadwagą 😞 więc podobno z tego co czytałam to mogę poczuć je później. I mimo, że brzuszek miałam większy już na starcie i liczyłam na to że raczej za szybko nic widać nie będzie i że za szybko nie urośnie to o dziwo właśnie już się zwiększył 🤪 aż się boję co będzie później. 

Poza tym chyba dołączam do grona dziewczynek 💗 w prawdzie za dobrze nie chciała się pokazać, ale z tego co było widać to raczej będzie dziewczynka 

Gratuluje dziewczynki ❤️☺️ i super że wszystko w porządku ❤️

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Paulaa89 napisał:

Typ na imię już macie? 🙂

0d1yskjoq7q68ci4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Paulaa89 napisał:

Świetne wiadomości 🥰 gratuluję córki! A imię juz masz?😉

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natqa
7 godzin temu, Maria Monika napisał:

Cześć 🙂 tez ciekawa jestem czy znasz już płeć 😁😁 witaj w naszym gronie ☺️

Na badaniach prenatalnych lekarz sprawdzał płeć dwa razy i za kazdym razem ukazywało się co innego -tak się maluszek wiercił. Kolejną wizytę u ginekologa mam 12 listopada także, myślę że wtedy już będzie dokładnie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Dzis w nocy nie mogłam spać i wiecie z nudów odkopałam forum na którym bylam. Kurcze jak fajnie się czyta co się pisało ponad 6 lat temu... przypomniało się wszystko jakby to wczoraj było. Przypomniało mi się jak wyobrażałam sobie jak dziewczyny wyglądają itp🙈🙈🙈

I tak swoją drogą zastanowiłam się co u dziewczyn z poczatkow naszego wątku? Co z założycielka? 🤔

Maria monika dzis badanie?? 😉🤞🤞

16udyx8dzd15hq8t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...