Skocz do zawartości
Forum

Bobas nie tęskni za mamą


Gość LolalA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, moja mała.ma 21 tygodni. Trochę jest mk przykro bo ona za mną nie tęskni. Gdy zostawię ja z kimś nawet  nie zwraca uwagi że mnie nie ma

Nie boi się obcych, gdy weźmie ja na ręce ktoś kogo widzi pierwszy raz nie ma problemu.. odnoszę wrażenie że nie uspokaja się przy mnie

 Fakt gdy mnie widzi śmieje się i piszczy ale od zawsze byłyśmy przez tego.qieusa w.zasadziw tylko.we dwie (mąż późno wraca z pracy) i myślałam że mała.bedzie czuła się bezpiecznie tylko.u mnie i że będzie może nie krzyczała ale.chociaz b3dzie mnie szukać gdy mnie nie będzie.....czy waszym.zdaniem nie zbudowaliśmy więzi? Jak myślicie czy ona jednak.za.mna tęskni? To moje pierwsze dziecko.i umarlabym za nią i jest mi trochę przykro...

Odnośnik do komentarza

poczekaj, poczekaj ... Jeszcze troche i nie będziesz mogła drzwi do łazienki za soba zatrząsnąć... Mówię serio a póki co ciesz się, że możesz sobie spokojnie wyjść a dziecko zostawić. Jest jeszcze za mała. Też tak mówiłam jak Ty, że mi przykro itd, zamiast z tego korzystać, po ok roku, zresztą do teraz ma 2,5 juz beztrosko nie ma szans bo co chwila zapyta: Gdzie jest mama? Fakt w żłobku zostaje bo są dzieci i nie tęskni, nie płacze ale z babcią już gorzej bo nudy. Korzystaj serio bo nie długo będzie ryk.

Odnośnik do komentarza

nie dopisałam : W okolicach roku będziesz kombinować jak wyjść, najlepiej niepostrzeżenie by dziecko nie zauważyło, że gdzieś wychodzisz. A potem tel : za ile będziesz bo płacze. U nas byl tez taki czas gdy poszła do żłobka (2 lata), ze jak ją odbierałam to były pretensje: Gdzie byłaś.

Odnośnik do komentarza

21 miesiący to już prawie dwu latka, ten etap gdzie nie można iść do toalety ma już za sobą. Ja uważam że albo nie ma więzi albo coś jest nie tak, może zaburzenia integracji sensorycznej. 

A przepraszam 21 tygodni, a ja nie wiem czemu pomyślałam że 21 miesięcy. 21 tygodni to faktycznie normalne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...