Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki


Gość Niii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu (ok. 9 miesięcy) biegam dość spore dystanse. Wcześniej tak intensywnie nie trenowałam. Zauważyłam, że  od jakiegoś pół roku rozregulował mi się okres. Czy jeśli  mi to nie przeszkadza, to mimo wszystko powinnam się udać do ginekologa, czy na razie to nie stanowi problemu. Nie mam partnera obecnie, więc nie chodzi o ewentualną ciążę, tylko sprawy zdrowotne.

Odnośnik do komentarza
Gość Justynaa31

Rozregulował to znaczy? Bo jeżeli chodzi Ci o to, że w jednym miesiącu Twój cykl trwa 26 dni, a w drugim 33 to to jest całkiem normalne ☺️ Ale jeżeli się tym faktem niepokoisz to idź do lekarza i zaczerpnie specjalistycznej porady ☺️

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie są to jakieś poważne wahania, to raczej to nie jest powód do zmartwień. Chyba największy dyskomfort stanowi to, że jeśli nie masz jakichś przepowiadających bóli, to czekasz na ten okres i nie wiesz kiedy nastąpi. No i drugi problem, niewiadomo kiedy dokładnie występuje owulacja. Takie sprawy ułatwia kontrola metodą objawowo- termiczną. Jakbyś się zdecydowała, to fajny jest termometr owulacyjny cyclotest mySense. Dodatkowo łączy się przez bluetooth z aplikacją w telefonie, więc jest wgląd w ubiegłe zapisy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...