Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ZawiedzionaM.

Jakie wykonać badania?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZawiedzionaM.

Cześć,

zaraz minie rok jak staramy się z mężem o dziecko. Bezskutecznie. 
Do tej pory miałam regularne miesiączki. W lutym zdarzyło mi się, że  okres spóźnił się tydzień, ale byłam wtedy u ginekologa, ktory powiedział, że wszystko jest ok i kazał się starać. 

Obecnie okres powinna dostać 7 maja. Nie dostałam. Zrobiłam test - negatywny. Dzisiaj dopiero ( po 10 dniach) zauważyłam delikatne plamienie. Do ginekologa (innego niż poprzednio) idę dopiero 1 czerwca. Ale chciałabym iść do niego już z jakimiś badaniami. Może któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć jakie badania krwi mogłabym wykonać żeby mieć chociaż minimalny podgląd dlaczego  tak mocno spóźnił mi się okres i dlaczego nie mogę zajść w ciążę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Jeśli myślisz że jestes w ciąży to idź na hcg. 

Nie miałam takiego przypadku ale myślę że to lekarz powinien przeprowadzić z tobą i twoim mężem wywiad i zlecić badania. Może to nie w Tobie tkwi problem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maria

U endokrynologa kiedykolwiek się badałaś? Może TSH i FT4 powinnaś zrobić, a póki co obserwuj cykl. No ja zainwestowałam w monitor cyklu jak się staraliśmy, kuzynka mi poleciła Cyclotest My Way. Bardzo dokładny sprzęt, u nas w trzecim cyklu zaskoczyło 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Właśnie w takich wypadkach dobrze jest w domu kontrolować cykl i wiedzieć kiedy nastąpi owulacja. Zobacz sobie monitor płodności Afrodyta Smart z aplikacja na telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...