Skocz do zawartości
Forum

Jakie wykonać badania?


Gość ZawiedzionaM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZawiedzionaM.

Cześć,

zaraz minie rok jak staramy się z mężem o dziecko. Bezskutecznie. 
Do tej pory miałam regularne miesiączki. W lutym zdarzyło mi się, że  okres spóźnił się tydzień, ale byłam wtedy u ginekologa, ktory powiedział, że wszystko jest ok i kazał się starać. 

Obecnie okres powinna dostać 7 maja. Nie dostałam. Zrobiłam test - negatywny. Dzisiaj dopiero ( po 10 dniach) zauważyłam delikatne plamienie. Do ginekologa (innego niż poprzednio) idę dopiero 1 czerwca. Ale chciałabym iść do niego już z jakimiś badaniami. Może któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć jakie badania krwi mogłabym wykonać żeby mieć chociaż minimalny podgląd dlaczego  tak mocno spóźnił mi się okres i dlaczego nie mogę zajść w ciążę? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli myślisz że jestes w ciąży to idź na hcg. 

Nie miałam takiego przypadku ale myślę że to lekarz powinien przeprowadzić z tobą i twoim mężem wywiad i zlecić badania. Może to nie w Tobie tkwi problem 

Odnośnik do komentarza

U endokrynologa kiedykolwiek się badałaś? Może TSH i FT4 powinnaś zrobić, a póki co obserwuj cykl. No ja zainwestowałam w monitor cyklu jak się staraliśmy, kuzynka mi poleciła Cyclotest My Way. Bardzo dokładny sprzęt, u nas w trzecim cyklu zaskoczyło 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jak sam gin zleci badania. U endokrynologa też warto się przebadać. Partner może zrobić badanie nasienia. Ty w domu możesz dodatkowo wyznaczać owulację, np. przez tester owulacyjny ze śliny, który na podstawie poziomu lh określa termin dni płodnych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...