Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ogvh

Miesiączka po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ogvh

Dziewczyny w zeszłym tygodniu w poniedziałek poronilam w 10tc. Wg zalecenia gin nie byłam lyzeczkowana bo najlepiej by było bym się sama oczyscila. I tak się stało bo już nie krwawie. I teraz mam pytanie jaki czas po poronieniu pojawia się miesiączka? Czy potem @ jest w miare regularna, tak jak to było u mnie wcześniej.

Dziękuję i pozdrawiam 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pierwsza okolo 4tygodni po

Zazwyczaj mocniejsza, nie uzywaj jeszcze tamponow jesli używasz. Pozniej normalnie, ale moze troche sie zmienic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

U mnie była 30 dni po ale była bardzo długa i obfita :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzycielka

Miałam wywoływane poronienie i niestety nie dokonalo się zupełnie. Mialam się oczyścić wraz z miesiączka. Niestety po 2 miesiaczkach nadal pozostałości po ciąży są. Leków mnóstwo i w szpitalu i w domu. Miesiaczki słabe i cały czas plamienia, zabarwiony śluz i przy tym tez owulacje są. Wizyt u lekarza nie zlicze juz. Mam nadzieję że obędzie sie bez lyzeczkowania. Tego tez Tobie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Właśnie mam pierwszy @ po łyżeczkowaniu. Jest tak obfity że nie mogę funkcjonować. W nocy biegam do łazienki a i tak leje mi się po nogach mimo największych podpasek. Kolejny powinien być już normalniejszy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Marzycielka czemu nie zdecydujesz się na łyżeczkowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Niewiadoma A po jakim czasie dostałaś miesiączke? Ja poronilam 04.05 potem jeszcze parę dni krwawilam i z tydzień plamilam. Puki co małpy jeszcze nie dostałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...