Skocz do zawartości
Forum

Bardzo blada kreska


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, okres spoznia mi się juz 7 dni. Robilam test ciazowy. Jedna kreska jest ciemna, wyrazna. Natomiast druga bardzo jasna, ale jest. 

Czy to moze oznaczać ciążę? Jesli chodzi o objawy to tylko 2 razy bolal mnoe brzuch i nic wiecej. 

Nie chce w dobie korobawirusa latac po szpitalach i robic badania, a moze ktos mial podobna sytuacje

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Jeżeli jest 2 kreska to jest i ciaza, jednak warto iść zrobić bhcg i powtórzyć po 48 h i zobaczysz czy dzidzia rozwija się prawidłowo. Albo już spokojnie możesz umówić sie do ginekologa który na miejscu wykona usg i zobaczysz dzidzie. Jeżeli spoznia Ci się okres tydzień to jesteś w 5 tyg. Lepiej umówić się do ginekologa w 6 tyg. Ja bylam rowno w 6 tyg. I widziałam bijące serduszko. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

MamaAdama kochana jezeli kreska jest a jest bardzo bardzo slaba to jest ciaza bardzo bardzo wczesna,jak chcesz powtorz test a najlepiej idz do labolatorium na bhcg i po 48 h powtorz dzięki temu zobaczysz czy ciaza rozwija się prawidlowo. I oczywiście GRATULACJE. 

Odnośnik do komentarza

Mam cykle 25-27dni i robiłam test 5dni przed miesiączka,ledwo widoczna druga kreska.. 2 dni później powtórzyłam i była wyrazna,kolejny test w planowany okres i znowu wyrazna.. potem beta i aktualnie jestem w 11 tygodniu ciazy 😍 Poczekajcie jeszcze kilka dni i polecam kupić mega czuły test (można kupić w rossmanie,musi pisać na nim 10 nie 20jak na zwykłych testach) Powodzenia 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Asia

Ja w dzień spodziewanej miesiaczki miałam bladą kreskę, 2 dni później również i za kolejne 2 też, robiłam bobotest i jeden inny test ale grubej krechy nie widziałam, każdy pokazywał  drugąkreskę ale bladą, a obecnie jestem w 28 tc :) 

Jestem z innego miasta ale u nas funkcjonują mobilne labolatoria, można zamówić sobie badanie i przyjadą pobrać krew w domu. Oczywiscie nie jest to bezpłatne, ale myślę, że w obecnej sytuacji przy zachowaniu środków ostrożności może stanowić całkiem dobre rozwiązanie. 

Warto też skonsultować z ginekologiem czy jakieś badania można już zrobić na pierwszą wizytę, bo jeśli to pierwsza ciąża to napewno będzie trzeba zrobić grupę krwi, ja osobiście robiłam też morfologię, toksoplazmozę, badanie ogolne moczu, tsh itd. i na pierwszą wizytę szłam juz z gotowymi wynikami. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jestem przerazona. Bylam dzis u ginekologa na Usg, zeby potwierdzic ciaze. Nie bylo widać kompletnie nic. Do tego lekarz stwierdzil ze to prawdopodobnie ciaza pozamaciczna i kazal zrobic bhcg w odstepie 48 godzin. Jedno zrobilam od razu, wynik juz mam - 287, wskazuje na 5 tydzień. Ale czy to mozliwe ze jestem w ciazy, wszystko jest ok, tylko za wcześnie sie wybralam do lekarza? Czy ktoras miala podobnie?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

A który to jest tydzień od ostatniej miesiaczki? Ja bylam rowno w 6 tygodniu i byl zarodek z bijacym serduszkiem. Pare lat temu poronilam 4-5 tydzien to bylo samoistne... Ale w dzien okresu bylam na usg i ginekolog stwierdził ciążę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Tina1234

Witam, 26.05. (Dzień Mamy) zrobiłam 2 testy ciążowe, wyszły dwie kreski (jedna mocna druga blada, ale widoczna) oczywiście testy wykonałam według opisu producenta! 

Dodam, że oprócz spozniajacej się miesiączki i ogólnego zmęczenia i senności nie miałam innych objawów. 

Postanowiłam zaczekać z umowieniem się do ginekologa jedzcze 2 tyg (stwierdziłam, że jest to prawdopodobnie wczesnu etap ciąży) dziś zrobiłam kolejny test i wyszły piękne 2 ciemne i wyraźne kreski. Oczywiście dziś mam omówiona wizytę u gin. Więc czekamy!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...