Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zmartwiona93

Wzrost, spadek i wzrost Beta HCG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona93

Nie wiem już gdzie napisać, żeby ktoś odpowiedział... 😞

Wklej to o co pytałam w innych działach, może tutaj ktoś będzie umiał cokolwiek powiedzieć 😞

Mam problem 😞 raz już poroniłam, ale była to baaaardzo wczesna ciąża (biochemiczna?) Tym razem każdy test pozytywny, ostatnia miesiączka 16.03 (poroniłam pod koniec lutego), mam nudności, biorę luteinę i ostatnio pojawiło się bardzo skąpe plamienie w kolorze kawy z mlekiem, dosłownie kilka kropelek. Nie mam żadnych boli brzucha itd. Zrobiłam test Beta HCG, a wizytę mam dopiero 29.04, i tak:

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2 

Czy któraś może miała taki przypadek a ciąża się utrzymała i wszystko było w porządku? Jestem trochę podłamana 😞 nie chciałabym znowu przechodzić tego co ostatnio 😞

Co taka beta może oznaczać? Wiem, że to lekarz ma ostatnie słowo, ale to jeszcze tydzień.. a ja wariuje 😞

wieczorem mocniejsze brązowe plamienie przez chwilę było. 

No i z ostatniej miesiączki wychodzi jakoś 5tc (jak byłam u gina było za wcześnie) a robiąc test clearblue że wskaźnikiem tygodnia 20.04 pokazało 2-3 tydzień.. może jednak jest dopiero tak wcześnie też? 

oczekiwanie jest najgorsze, dni się strasznie dłużą, a ja zaczynam panikować bardzo,

prosze o odpowiedź jeśli któraś miała podobnie 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KAROLINA

Powiem Ci tak...nie ma co szukac odpowiedzi w internecie. Ja spedzilam tydzien czasu na wszystkich możliwych  forach przy swoich wynikach bety ktore byly bardzo kiepskie. Z tego co sie naczytalam  to byly przypadki gdzie beta byla ok a ciaze stracily... beta nie rosla a ciaza jednak sie utrzymala. Dziewczyny pisały  tez o tym ze ciaza moze byc blizniacza ale jeden zarodek jakby sie wchlania i zostaje drugi te wyniki wtedy sie zaburzaja. Ja mialam w ciagu 48 h przyrost 17% wiec szlam na wizyte jak na wyrok bo wiedziałam  ze juz wszystko przesadzone. A tu na usg wszytko w porzadku i serduszko bije. Niestety 2 tygodnie pozniej juz nie bilo. Ale nie wiem czy ta beta juz swiadczyla o tym ze bedzie zle czy cos wydarzylo sie pozniej. Tak wiec wszystko sie moze zdarzyc a Ty zamknij neta zajmij czyms glowe i staraj sie nie stresowac...wiem latwo powiedziec...trzymam bardzo mocno kciuki  i odezwij sie po wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...