Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie w 5 tyg pomocy


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Trzymam kciuki i odrazu jak tylko bedziesz mogla daj znać 😁 

No Ja już po wizycie i dalej nic nie wiem. Lekarz mówił ze w macicy nic dalej nie widać krwawienia rządnego do brzucha czy cos nie widzi powiedział ze moje krwawienie to bardzidziej brudzenie i mam zrobić jutro bete w czwartek powtórzyć i czwartek na 16 zgłosić się do niego do gabinetu. 

Odnośnik do komentarza
No18 godzin temu, Gość Paulina 28 napisał:

Trzymam kciuki i odrazu jak tylko bedziesz mogla daj znać 😁 

No Ja. Juz po wizycie i dalej jestem i kropce nic nie wiem pozatym ze w macicy nic sie pojawiło nie ma krwawienia do brzucha i moje "krwawienie" to bardziej plamienie niż krwawienie. I co dalej mam zrobić jutri bete w czwartek powtórzyć i w czwartek na 16 mam wizyte u niego. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Paulina 28 napisał:

Hmmm jak nic nie widac? W 6 tygodniu powinno a teraz jesteś ponad 6 tygodni w ciąży. A pecherzyka tez nie widzial? 

Nie wiem czy widział czy nio bo to było szybkie badanie tylko sprawdził czy cos pojawiło sie w macicy mówi ze nic nie widzi i ze nir ma krwawienia. A spieszy sie na cięcie. I powiedział tylko tyle ze jak by wcześniej pojawiły sie jakieś bóle to do szpitala. 

Odnośnik do komentarza

Ale prawdę mówić juz straciłam nadzieję ze coa zobaczy w tej macicy chociaż powiekszona jest. Ale te krwawienie jest takie dziwne bo on powiedział ze to nie krwawienie a brudzenie i nie jest to krwawienie poronne. Tym bardziej ze rok temu poronilam i wyglądało to zupełnie inaczej 

Odnośnik do komentarza

Nawet jak by zarodek sie przestał rozwijać we wczesnym stadium to by było większe krwawienie i jak powiedział macica powinna sie złuszczać to powinny być skrzepy i chyba więcej krwi. Albo jakieś skurcze czy jakis ból brzucha chociaż by taki jak na okres a tu nic. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Ogvh napisał:

Paulina28 i Paula, może lekarzowi chodziło o to że nie widzi nic niepokojącego. Skupił się na tym że w macicy nie ma krwi. 

On sprawdzał czy do brzucha nie leci krew tak sie często dzieje przy ciąży pozamacicznej ale nie leci 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Ogyh tez mialam problem z bolami od owulacji do 7 tygodnia. Bralam nospe i magnez z potasem. To jest normalne ze nas boli bo macica rośnie. 

 

Paula a ty sie nie zapytas czy jest pecherzyk? I co to znaczy ze nic nie widzi. Daj jutro znac jak odbierzesz wynik bhcg. Wiesz ja kiedys tak mialak ze okresu nie dostalam, lekarz stwierdził powiekszona macice ale jest ona też przed okresem... To nie jest wyznacznik ciąży... I dal mi tabletki na wywolanie okresy ale bezpieczne ewentualnie dla dziecka... I okres dostałam po prostu cos sie zawiesilo... 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Ogyh tez mialam problem z bolami od owulacji do 7 tygodnia. Bralam nospe i magnez z potasem. To jest normalne ze nas boli bo macica rośnie. 

 

Paula a ty sie nie zapytas czy jest pecherzyk? I co to znaczy ze nic nie widzi. Daj jutro znac jak odbierzesz wynik bhcg. Wiesz ja kiedys tak mialak ze okresu nie dostalam, lekarz stwierdził powiekszona macice ale jest ona też przed okresem... To nie jest wyznacznik ciąży... I dal mi tabletki na wywolanie okresy ale bezpieczne ewentualnie dla dziecka... I okres dostałam po prostu cos sie zawiesilo... 

Ja byłam tak zestresowana ze miałam taka pusta głowę ze masakra. W sobotę na wizycie powiedział ze do zapłodnienia napewno doszło i cos tam pokazywał mi na jajniku itp ale szok po zobaczeniu krwi itp robi swoje i glowa robi sie pusta. 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka1991

Hej mam pytanie wczoraj dostałam okres było go trochę ale dziś już jest słabszy ale mam jakieś dziwne uczucie w podbrzuszu i wrażenie że zaraz zwymiotuje pamiętam że  kochałam się z partnerem w prawie wszystkie dni płodne i w dniu owulacji ostatni okres miałam 25maja więc raczej w ciąży nie jestem z tego co wynika.Moze któraś tak miała i była jednak w ciazy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...