Skocz do zawartości
Forum

5 tygodni i 5 dni brak pęcherzyka


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Gość Anna napisał:

Jagoda33 w pierwszej i drugiej ciąży byłam na pierwszej wizycie w 5tyg + ileś tam dni (liczac od dnia ostatniej miesiączki) niepamiętam już i też nie było zarodka. Kolejna wizyte miałam po 3 tygodniach i zarodek był i serduszko biło. W obu ciążach sytuacja się powtórzyła. A co do wymiarów pęcherzyka ciążowego to nie znam się na tym, ale musisz mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze 🙂

To ja jestem 6 tydzień od zapłodnienia, wiec jestem w gorszej sytuacji 😞

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Anna napisał:

Jagoda33 to nie tak źle 🙂 musisz mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na kiedy masz termin kolejnej wizyty? Wierzę, że wtedy będzie biło już serduszko Twojego maluszka 🙂

Za tydzień w czwartek. Mam znajomą która ma dwójkę dzieci i przy dwójce zarodki pokazały się 8-9 tc. No ale moja pani doktor powiedziała ze marne szanse żeby u mnie się pokazało 😞 

Odnośnik do komentarza

Pokaże się na pewno, ale musisz dużo odpoczywać teraz i się nie stresować. Wiem, że to nie łatwe, bo sama też przez to przechodziłam w drugiej ciąży, bo w pierwszej tak jakbym sobie nie zdawała z tego wszystkiego sprawy, ale postaraj się być spokojna, dbaj o siebie jeszcze bardziej niż dotychczas i wszystko powinno być dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Anna napisał:

Pokaże się na pewno, ale musisz dużo odpoczywać teraz i się nie stresować. Wiem, że to nie łatwe, bo sama też przez to przechodziłam w drugiej ciąży, bo w pierwszej tak jakbym sobie nie zdawała z tego wszystkiego sprawy, ale postaraj się być spokojna, dbaj o siebie jeszcze bardziej niż dotychczas i wszystko powinno być dobrze. 

 

Teraz, Gość Anna napisał:

Pokaże się na pewno, ale musisz dużo odpoczywać teraz i się nie stresować. Wiem, że to nie łatwe, bo sama też przez to przechodziłam w drugiej ciąży, bo w pierwszej tak jakbym sobie nie zdawała z tego wszystkiego sprawy, ale postaraj się być spokojna, dbaj o siebie jeszcze bardziej niż dotychczas i wszystko powinno być dobrze. 

Dziękuje za słowa wsparcia. Zawsze to troszkę lepiej. Dam znać za tydzień jak wyjdę od lekarza

Odnośnik do komentarza

Widziałam dziś swoją fasolkę biło serduszko niestety nie w macicy a po za nią , właśnie czekam na podanie leku wiec to tyle tak się to zakończyło najgorsze jest to ze widzialam

jak bije serduszko mojego dziecka a teraz nie mogę go ochronić .

Odnośnik do komentarza

Założyłam konto. Magda tak strasznie mi przykro 😞 ale wiem co czujesz. Byłam dwa razy w ciąży. Mam 4-letniego synka, a druga ciążę poroniłam. Nie była to ciąża pozamaciczna, ale też widziałam jak bije serduszko mojej córeczki. I to było najgorsza wiadomość w moim życiu jak się dowiedziałam, że jej serduszko już nie bije ;( . Niestety muszą Ci podać leki i brzydko mówiąc oczyścić, bo w przeciwnym razie będzie bardzo źle. Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że musisz być dzielna i z czasem się z tego pozbierasz. Bardzo mi przykro 😞

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/4/2020 o 8:56 PM, Gość Anna napisał:

 

 

W dniu 2/4/2020 o 8:56 PM, Gość Anna napisał:

Pokaże się na pewno, ale musisz dużo odpoczywać teraz i się nie stresować. Wiem, że to nie łatwe, bo sama też przez to przechodziłam w drugiej ciąży, bo w pierwszej tak jakbym sobie nie zdawała z tego wszystkiego sprawy, ale postaraj się być spokojna, dbaj o siebie jeszcze bardziej niż dotychczas i wszystko powinno być dobrze. 

Dziękuje za słowa wsparcia. Zawsze to troszkę lepiej. Dam znać za tydzień jak wyjdę od lekarza

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/4/2020 o 8:56 PM, Gość Anna napisał:

Byłam wczoraj u innego lekarza, ktory ma lepszy sprzęt. Widział zarodek widział nawet bijące serduszko ale nie ma pęcherzyka żółtkowego który ochrania ten zarodek:( powiedział żebym wróciła za tydzień ale ze kiepsko to widzi:(((

 

W dniu 2/4/2020 o 8:56 PM, Gość Anna napisał:

Pokaże się na pewno, ale musisz dużo odpoczywać teraz i się nie stresować. Wiem, że to nie łatwe, bo sama też przez to przechodziłam w drugiej ciąży, bo w pierwszej tak jakbym sobie nie zdawała z tego wszystkiego sprawy, ale postaraj się być spokojna, dbaj o siebie jeszcze bardziej niż dotychczas i wszystko powinno być dobrze. 

Dziękuje za słowa wsparcia. Zawsze to troszkę lepiej. Dam znać za tydzień jak wyjdę od lekarza

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Anna.a napisał:

Jagoda33 co to znaczy, że kiepsko to widzi? Nie ma na to leków ? Nie może Cię wspomóc farmakologicznie ?

Powiedział dokładnie tak: jest zarodek jest serduszko ale zarodek nie jest otoczony pęcherzykiem żółtkowym, co oznacza ze ciąża umrze, chyba ze stanie się cud. I teraz tak naprawdę siedzę na bombie zegarowej i czekam aż coś się wydarzy. Kazał mi wrócić za tydzień. Jest mi tak ciężko , tym bardziej ze już widziałam bicie serduszka 😞 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Anna.a napisał:

Eh... Przykro mi 😞 ale wierzymy, że zdarzy się cud i nie spotka Cię to nieszczęście. Kurcze tylko tak myślę czy naprawdę nie ma na to leków ? 

Nic nie mówił o żadnych lekach niestety. Trzyma mnie tylko nadzieja i modlitwa żeby było dobrze. Ale jeśli nie daj Boże ze zle to nie poddam się i dalej będę się starać o dziecko 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Magda napisał:

Ciężko mi strasznie ciagle płacze , ciagle mam widok przed oczami jak bije serduszko , i ta myśl ze ciagle we mnie jest choć nie wiem czy dalej bije 

Magda, Doskonale wiem co czujesz bo mam to samo , bije we mnie serduszko ale nie wiem jeszcze jak długo i co dalej . Całym sercem współczuje i jestem z tobą 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...