Skocz do zawartości
Forum

Czy to coś oznacza?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, czy wy coś wydzicie na tym tesciku? Wydaje mi się że widać delikatna blada kreseczkę.Dodam że od 8 dni spóznia mi się @. Brzuch pobolewa mnie jakoś dziwnie nie jak na okres raz ból w jednym jajniku jak by przechodził na drugi, teraz zauważyłam brązowe plamienie od czasu do czasu troszkę krwi co o tym myślicie? 

IMG_20200305_052719.jpg

IMG_20200305_082256.jpg

Odnośnik do komentarza

A szansa na dziecko jest, współżyłaś bez zabezpieczenia? Ja tam nie widziałam II kresek, 8 dni to już coś by mogło wskazywać, ale beta wyjaśni. Ja jak się starałam to również widziałam kresi na każdym teście a udało się za 5 razem, byłam po hormonach wiec luz, wówczas jedynie sprawdzałam poziom lh i śluz płodny no i staraliśmy się regularnie współżyć

Odnośnik do komentarza

A szansa na dziecko jest, współżyłaś bez zabezpieczenia? Ja tam nie widziałam II kresek, 8 dni to już coś by mogło wskazywać, ale beta wyjaśni. Ja jak się starałam to również widziałam kresi na każdym teście a udało się za 5 razem, byłam po hormonach wiec luz, wówczas jedynie sprawdzałam poziom lh i śluz płodny no i staraliśmy się regularnie współżyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...