Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta

Telefon Tablet dla malucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta

Napiszcie, co sądzicie o korzystaniu przez małe dzieci ze smartfonów, tabletów i tego typu urządzeń. Jak wygląda sytuacja u Was? Dajecie dzieciakom? Często? Sprawdzacie, co tam sobie oglądają? Mam dzieciaczka żłobkowego i przedszkolaka i chętnie dowiem się jakie panują zasady u Was w rodzinach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córcia ma 7 miesięcy, wiadomo, że próbuje zajrzeć w telefon, kiedy z niego korzystam. Jednak staram się nie używać przy niej telefonu, czy tabletu (kiedy jest u mnie na rękach). Nie jestem za tym, żeby taki maluszek siedział i oglądał bajki na tel, czy tablecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też staram się ograniczać, ale jak się już raz da i dziecko zauważy, że to jest fajne, to potem myśli już tylko o tym. A nam dorosłym ciężko jest nie używać tego często ze względu na pracę. Staram się wprowadzić zasady, że korzystamy np. tylko podczas czekania w kolejce czy jazdy autem. Totalnie odciąć się nie da. Dzieci 2 i 5 lat. Nieco starsze kuzynostwo preferuje też rozrywkę na smartfonie i jestem wtedy w kropce. Jak sobie radzicie z takimi sytuacjami? Bo mnie ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...