Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość irekq123

Jak rzucić palenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość irekq123

macie jakieś skuteczne sposoby na rzucenie palenia? Obiecałem synkowi że nie będę palił ale ciągle wracam do nałogu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oknaz

przed wszystkim dużo silnej woli, ja sobie recigar kupiłem, bez tych tabletek by było ciężko, cytryzyna hamuje głód nikotynowy i od razu w sumie jak zacząłm tabletki brać to przeszła mi ochota na papierosy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26/2/2020 o 11:18 PM, Gość oknaz napisał:

przed wszystkim dużo silnej woli, ja sobie recigar kupiłem,teraz tylko czeka mnie wybielanie zębów bez tych tabletek by było ciężko, cytryzyna hamuje głód nikotynowy i od razu w sumie jak zacząłm tabletki brać to przeszła mi ochota na papierosy

żadne tablety nie pomogą bez samozaparcia, albo chcesz rzucić albo nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz tylko przestać kupować papierosy i palić je, i to wszystko, nie będzie żadnych problemów. Nie żartuję. Wszystko inne to bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość logos
W dniu 22/3/2020 o 11:08 PM, adamlipinski napisał:

żadne tablety nie pomogą bez samozaparcia, albo chcesz rzucić albo nie

Samozaparcie oczywiście najważniejsze, ani medycyna konwencjonalna ani naturalna nie zna 100% skutecznego środka, który by rzucił nałóg za nas. Chęć nałogowca do rzucenia jest sprawą priorytetową. Udowodniono jednak badaniami (opublikowane w rzetelnych źródłach), że środki z grupy nikotynowej terapii zastępczej 2-3x zwiększają szansę na udane wyjście z nałogu - artykuł na ten temat z polskim języku znajdziemy na https://kowalezdrowia.pl/jak-skutecznie-rzucic-palenie-papierosow - w przypisach odnośniki do źródeł w języku angielskim.

Dla przeciwników tabletek, plastrów czy innych leków, bądź co bądź zawierających nikotynę polecam zapoznać się z tematyką biorezonansu oraz akupunktury. Te dwie metody również są w pewnym stopniu skuteczne - pomagają rzucić lub chociaż ograniczyć palenie. Na koniec dodam, że najczęściej skuteczne wyjście z nałogu następuje po X próbie, rzadziej za pierwszym razem, także trzeba się z zmotywować i podjąć kolejny raz rękawice, jeśli za pierwszym razem nie wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość umelka

u mnie bardzo dobrze sprawdziły się tabletki recigar, kupiła je w patece i przeszłąm pełną 25 dniową kurację, wiadomo na początku było ciężko ale już po pierwszym tygodniu w ogóle nie czułam parcia na palenie papierosów, miałam wręcz obrzydzenie do palenia, a już po zakończeniu pełnej kuracji jestem całkowicie wolna od palenia, nie chcę do tego wracać, Teraz jestem zadowolona bo rzuciłam palenie, zdrowiej się odżywiam, więcej ruszam bo już tak się nie męczę jak podczas palenia, ogólnie wyszło mi to na dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...