Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Czy są tu jakieś kobietki w wieku powyżej 35 lat, starające się o dzidziusia?? Ja jestem właśnie w takim życiowym momencie, że owładnęło mną to bez resztyyyy. Czekam i czekam na dwie kreski  już czwarty miesiąc i nic..

Odezwijcie się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie ze są:-) ja co prawda już Prawie 5 lat czekam...ale wierze ze się doczekam ...zaczęłam starania w 2015 roku.. jak na razie bez efektu. Co prawda pierwsze półtora roku sprawa utrudniona bo widywaliśmy się z mężem w weekendy, ale nawet jak już udało się być razem 7 dni w tyg to jeszcze nie zaskoczyło.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KaterinaBł

Ojej! Aż 5 lat? Podziwiam wytrwałości, ale cóż, jest warto. Ja jutro wstanę i jak @ zobaczę to zapewne się wscieknę, ale przejdzie w ciągu dnia. Chociaż co miesiąc dopatruję się objawów jak wariatka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

Ja urodziłam w wieku 33 lat ale też miałam długą drogę do II kreseczek i swojego szczęścia, pomagałam sobie cyklotesterem myway, mam go do teraz bo pomaga zobaczyć czy wszystko ok w cyklu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku 37 lat skończę i staramy się o pierwsze dziecko od 7 miesięcy narazie bezskutecznie.. no ale jest nadzieja bo widzę blada druga kreskę na teście i nie wiem co myśleć, a okres powinnam dostać jutro 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczynki witajcie! Ja nadal próbuję chociaż odchodzi ze mnie to pozytywne powietrze. W niedzielę wróciłam z Zakopanego tak zrelaksowana, że na chwilę przestałam myśleć że się staramy. Może będzie z tego jakaś niespodzianka, kto wie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Ja starałam się prawie rok, mając 33, pomogło mi kontrolowanie dni płodnych bo wiedziałam czy jest sens w danym cyklu w ogóle o co walczyć, używałam cyklotestera cyfrowego myway 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałam internet na temat tego cyklotestera, tanie to nie jest, ale pewnie warto bo słyszę dużo pozytywnych opinii na ten temat. Na razie spróbuję obserwować dokładniej swój organizm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28/2/2020 o 8:58 PM, Ewelkaewelka napisał:

Ja w tym roku 37 lat skończę i staramy się o pierwsze dziecko od 7 miesięcy narazie bezskutecznie.. no ale jest nadzieja bo widzę blada druga kreskę na teście i nie wiem co myśleć, a okres powinnam dostać jutro 🤔

i jak Ewelka??? była ta kreska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irminka
3 godziny temu, KaterinaBł napisał:

Przejrzałam internet na temat tego cyklotestera, tanie to nie jest, ale pewnie warto bo słyszę dużo pozytywnych opinii na ten temat. Na razie spróbuję obserwować dokładniej swój organizm

Ja się zdecydowałam na taki monitor cyklu i jestem zadowolona. Co prawda u mnie służy bardziej by zapobiegać, ale właśnie, jak uda Wam się, czego serdecznie życzę, to później na pewno go wykorzystacie, więc to nie zmarnowany zakup. Powodzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...