Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gość

Czy to ciąża ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Moja siostra 21 lat dziwnie się zachowuje.

Kiedyś zobaczyłem jak patrzy się na swój brzuch i go dotyka, jeszcze innym razem  na stole były  jakieś tabletki jak się okazało antykoncepcyjne. Pamiętam że kiedyś  czegoś szukałem i nie mogłem znaleźć więc otwierałem wszystkie szafki,szuflady i w jednej był test ciążowy negatywny (1 kreska).Mimo że nie jest ciężarna bardzo się przestraszyłem i nie mogłem w to uwierzyć że podejrzewa u siebie ciążę.  Zauważyłem że zaczęła interesowac się dziećmi chętnie bawi się i rozmawia z dziećmi znajomych mimo że nie lubi ich i nazywa bachory Było to 2 miesiące temu a teraz się z nią mało widuje bo każdy mieszka gdzie indziej (ja w domu u siebie) ona u chłopaka w innym mieście.

Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro test był negatywny to w ciąży nie jest. A dziwne zachowanie może być podyktowane np. włączeniem się instynktu macierzyńskiego, do którego nie chce się przyznać ;). Może liczyła, że jednak będzie w ciąży i psychicznie się nastawiła, a że teraz już wie, że nie jest, to przelewa zainteresowanie tym tematem na innych.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...